У сквері Бабаєва з’явився водоспад

IMG_6324

1 червня у сквері ім. Олега Бабаєва вихованці мистецької школи «Око» за підтримки ГО «Рідне місто» провели творчий флешмоб. На картини можна було не лише подивитись, а й взяти участь у створенні художнього доробку.

Просто на мотузочках діти з мистецького колективу розвісили свої роботи, великі гарні картини принесли і художники зі стажем. Вийшло справжнє свято живопису, бо малювати можна було фактично всюди – на асфальті встановили мольберти із білим ватманом, на якому діти зобразили своє бачення щасливого дитинства. Веселі малюночки наносили і на тіло, аби додати радості і сонця.

IMG_0310IMG_0294

Але справжньою родзинкою заходу став водоспад на асфальті, який немов зійшов із картини і розтікся чудовим озером прямо на асфальті посеред людного міста. Живописний водоспад поруч із справжнім фонтаном виглядав дуже гармонійно.

IMG_0284

– Водоспад – це символ життя, потужна велична стихія. Він зійшов з полотна прямо на тротуар, – розповідає ініціатор створення 3D-зображення керівник мистецької школи «Око» Оксана Бойко. – Дві золоті рибки, а точніше золоті коропи, символізують добробут, що так необхідний нашому місту. А ще це своєрідний знак рівноваги, гармонії і миру, такі собі інь-янь, які мають примирити різні сторони, врівноважити наше життя.

IMG_0322IMG_0385

Як зауважила Оксана Бойко, різноманітні мистецькі заходи завжди допомагають організовувати Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, і ГО «Рідне місто».

– Вже не перший рік ми відчуваємо підтримку Фонду «Джерело Дніпра» та ГО «Рідне місто». Саме завдяки їхній ініціативі відбуваються такі заходи, як зараз. Торік у цьому ж сквері ми презентували ілюстровану вихованцями кременчуцької мистецької школи міні-збірку віршів Т. Шевченка, яка побачила світ завдяки підтримці ВБФ «Джерело Дніпра» та ГО «Рідне місто». Велика подяка їм за підтримку дитячої творчості, за гарний настрій у всіх, не лише у дітей, – зауважила Оксана Бойко.

IMG_0399IMG_0280

На створення 3D-зображення водоспаду із золотими коропами в  художників пішло близько 2 годин. Весь цей час за їхньою роботою із цікавістю спостерігали учасники свята і звичайні перехожі. У повітрі пахло фарбою, свіжою травою і літом, яке нарешті завітало до нашого міста.

IMG_0332IMG_0300

«Разом з Оксаною Бойко ми вже втілили у життя низку мистецьких проектів. І цей захід – не останній. ГО «Рідне місто» максимально підтримуватиме організації, які знаходять нові неординарні форми творчого розвитку дітей. Я вважаю, що слід і надалі розвивати у нашої молоді творчі здібності, давати їм можливість демонструвати свої досягнення. Це створює гарну атмосферу в місті і дарує кременчужанам гарний настрій», – зазначив голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко. 

IMG_0379IMG_0413

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто