У сквері Бабаєва з’явився водоспад

IMG_6324

1 червня у сквері ім. Олега Бабаєва вихованці мистецької школи «Око» за підтримки ГО «Рідне місто» провели творчий флешмоб. На картини можна було не лише подивитись, а й взяти участь у створенні художнього доробку.

Просто на мотузочках діти з мистецького колективу розвісили свої роботи, великі гарні картини принесли і художники зі стажем. Вийшло справжнє свято живопису, бо малювати можна було фактично всюди – на асфальті встановили мольберти із білим ватманом, на якому діти зобразили своє бачення щасливого дитинства. Веселі малюночки наносили і на тіло, аби додати радості і сонця.

IMG_0310IMG_0294

Але справжньою родзинкою заходу став водоспад на асфальті, який немов зійшов із картини і розтікся чудовим озером прямо на асфальті посеред людного міста. Живописний водоспад поруч із справжнім фонтаном виглядав дуже гармонійно.

IMG_0284

– Водоспад – це символ життя, потужна велична стихія. Він зійшов з полотна прямо на тротуар, – розповідає ініціатор створення 3D-зображення керівник мистецької школи «Око» Оксана Бойко. – Дві золоті рибки, а точніше золоті коропи, символізують добробут, що так необхідний нашому місту. А ще це своєрідний знак рівноваги, гармонії і миру, такі собі інь-янь, які мають примирити різні сторони, врівноважити наше життя.

IMG_0322IMG_0385

Як зауважила Оксана Бойко, різноманітні мистецькі заходи завжди допомагають організовувати Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, і ГО «Рідне місто».

– Вже не перший рік ми відчуваємо підтримку Фонду «Джерело Дніпра» та ГО «Рідне місто». Саме завдяки їхній ініціативі відбуваються такі заходи, як зараз. Торік у цьому ж сквері ми презентували ілюстровану вихованцями кременчуцької мистецької школи міні-збірку віршів Т. Шевченка, яка побачила світ завдяки підтримці ВБФ «Джерело Дніпра» та ГО «Рідне місто». Велика подяка їм за підтримку дитячої творчості, за гарний настрій у всіх, не лише у дітей, – зауважила Оксана Бойко.

IMG_0399IMG_0280

На створення 3D-зображення водоспаду із золотими коропами в  художників пішло близько 2 годин. Весь цей час за їхньою роботою із цікавістю спостерігали учасники свята і звичайні перехожі. У повітрі пахло фарбою, свіжою травою і літом, яке нарешті завітало до нашого міста.

IMG_0332IMG_0300

«Разом з Оксаною Бойко ми вже втілили у життя низку мистецьких проектів. І цей захід – не останній. ГО «Рідне місто» максимально підтримуватиме організації, які знаходять нові неординарні форми творчого розвитку дітей. Я вважаю, що слід і надалі розвивати у нашої молоді творчі здібності, давати їм можливість демонструвати свої досягнення. Це створює гарну атмосферу в місті і дарує кременчужанам гарний настрій», – зазначив голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко. 

IMG_0379IMG_0413

Залишити відповідь