У сквері ім. О. Бабаєва з’явиться скульптура мера

1384869811_skver

Рішення про встановлення у Кременчуці скульптурної групи на честь мера міста Олега Бабаєва має прийняти Кременчуцький міськвиконком. Міська комісія з питань найменування міських об’єктів та увічнення пам’яті видатних діячів зі своєю позицією визначилася. 14 січня після тривалих суперечок більшість членів комісії проголосували за встановлення скульптурної групи, а 4 – проти. Але рішення комісії – рекомендаційне, остаточне – за міськвиконкомом.
Зазначимо, що питання встановлення пам’ятника О. Бабаєву в сквері, названому на йому честь, було винесено на розгляд комісії повторно. 30 грудня для ухвалення позитивного рішення не вистачило двох голосів. За словами керуючого справами виконкому Руслана Шаповалова, обмежень щодо кількості розглядів комісією одного й того ж питання немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто