У суботу на площі Перемоги в Кременчуці пульсувало благодійне серце

У суботу, 27 квітня, в Кременчуці фінішувала VIII Всеукраїнська акція «Серце до серця». Зранку біля мерії зібралася молодь, волонтери, які у рамках акції збирають кошти для придбання обладнання для дітей з вадами слуху, депутати міської та районних рад, представники політичних партій та громадських організацій міста. Волонтерів благодійної акції «Серце до серця» привітав заступник міського голови Віталій Малецький. Зі словами підтримки волонтерського руху та вдячності за благодійність до молоді звернулися депутати та представники політичних партій. Кожний з них зробив свій внесок у акцію «Серце до серця».
Після мітингу близько 130 волонтерів акції «Серце до серця» провели на площі Перемоги традиційний флеш-моб, створивши символічне серце. Молоді люди взялися за руку і «живе серце» запульсувало у єдиному пориві. Воно стало підтвердженням того, що чужої біди не буває, а на світі є люди, які готові прийти на допомогу іншому.
Цього дня волонтери розійшлися вулицями міста, аби долучити до акції пересічних кременчужан. Протягом дня ними було зібрано 29 тисяч гривень.

Залишити відповідь