У вересні Кременчук зустрічає безліч іноземних гостей і партнерів

20 і 21 вересня з нагоди  Міжнародного дня миру  до Кременчука прибуде Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажність пан Юдді Кріснанді та дипломати посольства.

Пан Посол зустрінеться з керівництвом міста та візьме  участь у заходах у парку Миру біля Гонгу миру, котрий, нагадаємо, був подарований Кременчуку індонезійцями. Також запланована зустріч із учнями в кременчуцькому ліцеї №4. Молодь матиме можливість продегустувати національні страви Індонезії, спробувати себе в майстер-класі індонезійського танцю та вивченні індонезійської мови.

А на День міста в Кременчуці очікують делегації міст-побратимів Свищов (Республіка Болгарія), Біла Церква (Україна), Бердянськ (Україна) та з партнерського міста Алітус (Литовська Республіка), яке найближчим часом стане нашим містом-побратимом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.