У жовтні в Кременчука з’явиться ще один побратим – місто Алітус Литовської Республіки. Міськрада Алітуса вже дала згоду.

Депутати міської ради литовського міста Алітус одноголосно проголосували за встановлення побратимських зв’язків з Кременчуком. Про це повідомляє офіційний веб-портал Кременчуцької мерії.
24 серпня 2017 р. під час засідання міської ради міста Алітус (Литовська Республіка) депутати одноголосно прийняли  рішення щодо встановлення побратимських зв’язків з Кременчуком. Отже, планується, що з нагоди Дня народження Кременчука до нас прибуде делегація Алітуса. В жовтні очікується візит мера міста Алітус пана Вітаутаса Григоравічуса, в  рамках якого планується підписання меморандуму щодо встановлення побратимських зв’язків між двома містами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.