Учасники АТО мають можливість пройти професійну перекваліфікацію за кошти держави. В Кременчуці найбільше бажаючих отримати права водія категорії «Б»..

Ще в березні 2015 р. урядом України видана постанова щодо соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції за кошти бюджету. В 2017 р., відповідно до цієї постанови, Кременчук отримав 86,6 тис. грн на професійну перекваліфікацію учасників АТО, які працюють на підприємствах, установах та організаціях міста. Непрацевлаштовані учасники АТО мають можливість пройти професійну перепідготовку через Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості населення.

Як повідомила фахівець Департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко, цього року до Департаменту соціального захисту населення та питань АТО надійшло 75 заяв на перекваліфікацію від працюючих учасників антитерористичної операції, з них 29 мають бажання вчитися на водія категорії «Б», 14 – категорії «С», 10 – категорії «Д», 4 – категорії «СЄ», 7 мають намір навчитися на охоронця, 7 пройти курси англійської мови, 5 – курси з інформатики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто