Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги відбулися в Міському палаці культури.

5 травня в Міському палаці культури з  нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги відбулися урочисті збори та святковий концерт.  Присутніх учасників Другої Світової війни та територіальну громаду Кременчука вітали керівники міста та міської ветеранської організації.

Міський голова Віталій Малецький у своєму виступі підкреслив, що подвиг, здійснений нашим народом у роки самої страшної в світі війни та у післявоєнний період, житиме у віках. Сьогодні знову на нашу землю прийшла війна, і тепер вже онуки й правнуки солдатів війни 1941-1945 рр. відстоюють свою державу.

Мер побажав  ветерам якнайдовше бути в бойовому строю, жити у доброму здоров’ї, в оточенні рідних людей.  Від імені міської влади запевнив у незмінній підтримці й належній увазі до визволителів.

З нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги ветеранів Другої Світової війни привітав голова ГО «Кременчуцька міська рада ветеранів війни та Збройних Сил» Віталій Сельцов.

А традиційним подарунком для всіх присутніх на урочистостях став концерт, підготовлений творчими колективами Кременчука.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто