Увага! Конкурс

7858

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» та громадська організація «Рідне місто» оголошують про початок конкурсу «Моя чудова няня»

Шановні батьки дошкільнят, а також батьківські колективи!

Якщо ви впевнені, що ваш вихователь дитячого садка, няня чи музичний керівник – найкращі, і готові переконати в цьому кременчужан, надсилайте розповідь про них та фото для участі у конкурсі!

Кращі фахівці дитячих садків будуть визначені в номінаціях:

«Мій улюблений вихователь» – кращий вихователь групи.

«Моя улюблена няня» – кращий помічник вихователя.

«Мій улюблений музичний керівник» – кращий музичний керівник.

Кращий претендент у кожній номінації, визначений оргкомітетом конкурсу, отримує диплом та цінний подарунок від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». А переможці та лауреати конкурсу поїдуть на екскурсію до одного з визначних місць України.

Із 14 серпня по 24 вересня фото і листи-розповіді чекають за адресою: вул. 60 років Жовтня, 78-А, з  9.00 до 17.00; тел.: 79-22-57; 79-22-62, або за електронною адресою:   market@panorama.pl.ua ; ridnemisto@mail.ru

Із 25 вересня по 2 жовтня оргкомітет визначатиме переможців у всіх трьох номінаціях. Результати та церемонія нагородження будуть висвітлені 9 жовтня 2014 р. у номері газети «Кременчуцька Панорама», на сайті тижневика: www.panorama.pl.ua, та на сайті ГО «Рідне місто»: www.rtown.pl.ua.

 Учасник № 1

Вихователь д/з № 50 Вікторія Киричок.

Написала нам листа мати 4-річного Сергія, вихованця групи “Дзвіночок” дитячого садка № 50 Юлія Бабак:

– Чудовий садочок № 50 мій старший син  закінчив 3 роки тому, молодший почав ходить до цього ж садка 2 роки тому. Але я й досі пам’ятаю ту мить, коли вела його до дитсадка вперше, бо дуже хвилювалася. Виявляється, дарма. Відверто хочу сказати, що це найкращий садок в нашому місті! Ми потрапили  до групи «Дзвіночок». Її вихователі – Інна Миколаївна та Вікторія Володимирівна – це гарні педагоги, сумлiннi працівники та просто добрі люди. Вони уважні не лише до дітей , а й до їх батьків. Взагалі, атмосфера в групі дуже позитивна. Я задоволена  ставленням  вихователів  та  няні  до діток. Зараз у цей дитсадок ходить мій молодший син Сергій – і робить він це з великим задоволенням. Адже наша вихователька  Вікторія Володимирівна Киричок – завжди  щиро усміхнена, вміє швидко заспокоїти і зацікавити дитину. Завдяки їй батьки йдуть на роботу зі спокійною душею.

Я дякую вихователю Вікторії Володимирівні  за її невтомну працю, великий талант і любов до дітей. Її серце завжди наповнене співчуттям і добротою, якими вона ділиться з дітьми. А ті, у свою чергу, їй вірять, люблять і шанують!

image.jpeg 1наши воспитателиIMGP3370IMGP3369

Учасник № 2

Яна Артюх, музичний керівник дошкільного закладу № 74.

Батьківські комітети дошкільного закладу № 74:

– Музичний керівник! Ці два простих слова несуть глибокий зміст. «Музичний» – прекрасний, чуттєвий, лагідний, «керівник» – той, хто скеровує в невідоме, прекрасне. В нашому дитячому садочку №74 працює музичний керівник – Артюх Яна Валеріївна.

Музичний керівник – це не просто посада, це велика відповідальність перед дошкільнятами. Яна Валеріївна, немов чарівниця відкриває дверцята в загадковий і таємничий світ музики, дивовижний світ казкових перетворень. Вона вчить дітей слухати і чути, розуміти і співчувати, допомагає дитині розкритися, дає відчути свою віру в успішність навчання. Адже кожна дитина – неповторна особистість. Завдяки музичним заняттям, де обов’язково присутні всі види музичної діяльності: слухання, співи, музично-ритмічні рухи, ігри, інсценування, ігри на дитячих музичних інструментах, діти отримують різні знання, уміння і навички. У дітей розвивається слух, відчуття ритму, співочі і танцювальні навички. Від кожного заняття діти очікують незвичайних пригод у світі музики. Те, з яким задоволенням діти ходять на музичні заняття, з яким бажанням приймають участь у різних святах, говорить про високий професійний рівень Яни Валеріївни.

Музикант, сценарист, хореограф, постановник, дизайнер, декоратор і, звичайно, педагог – все це наша Яна Валеріївна. Вона по крихтам збирає все найкраще, найцікавіше, щоб потім передати ці знання дітям. Вона завжди намагається створити атмосферу свята, емоційного комфорту, взаєморозуміння Ні одне свято не проходить без яскравого таночку. Яна Валеріївна не просто розвиває у дітей любов до музики, але і любов до рідної мови, традицій нашого народу, розвиває національну самосвідомість. Діти з бажанням та задоволенням виконують українські пісеньки.

Щодня Ви в чудовій країні дитинства,

Де казка і дійсність поруч живуть,

Де щебет й допитливі  очі малечі,

Так Вас люблять, так Вас ждуть!

Музичний керівник в думках, мов птиця

Та чого ж йому не спиться?

Вже здається, все зробив:

Повторив і закріпив,

Записав він фонограму,

Вивчив аккомпонемент,

Атрибути перевірив,

Фігури танців повторив,

Прочитав ще раз сценарій,

Прикрашав нарядно залу,

Малював, ремонтував,

Шив, кроїв і приміряв,

Танцював, співав, кричав,

Грав, навчав, декламував.

Випив на ніч антистресу

І спокійно б вже заснув.

Та, о горе! Я ж забув!

Повторити і підбити,

Попередити, купити,

Перевірити чи все в порядку!

Починаєм все спочатку.

Батьки середньої групи №1:

– Ми, батьки групи «Ромашка», хочемо розповісти про музичного керівника, нашу тьотю Валерівну. Так називають її діти з любовю та повагою. Яна Валеріївна – творчий педагог, проводить цікаві свята і музичні заняття, з захопленням вчить дітей співу, танцям. У музичний зал приходять діти на дозвілля та розваги; тут проходять урочисті свята та забави. Свято – це своєрідний підсумок певного періоду загальної роботи з дітьми. І ми, батьки, бачимо чудовий результат. Урочиста обстановка, гарне оформлення залу, казкові персонажі, неординарні сценарії, участь у хороводах, іграх, забавах породжує якраві враження у дітей і дорослих. Музика для дитини – світ радісних переживань. Яна Валеріївна відкриває перед  дітьми двері в цей світ, розвиває  у малят здібності, і перш за все, музичний слух і емоційну чуйність.

Батьки старшої групи №2:

– Навіщо дитині музика? На це запитання відповідають не тільки педагоги, а й батьки. Звісно, ми хочемо бачити своїх дітей всебічно розвиненими, гармонійними особистостями. Але що саме приховується за цими словами? Загальне уявлення, звичайно, є у всіх, але у кожного своє. Ми, батьки, дуже цінуємо роботу всіх працівників садочку. Будь-які фахівці в дитячому садку дбають  про благополуччя наших дітей.

Але сьогодні, ми, батьки старшої групи №2 «Золота рибка», хочемо відмітити нашого музичного керівника, людину яка віддала своє серце нашим дітям. Притаманні ій працездатність, націленість на досягнення кінцевого результату, здатність приймати рішення, комунікабельність, доброзичливість, терпіння, готовність відповідати на будь-які питання своїх вихованців – захоплює.

Це наша шановна Яна Валеріївна! Це вона не має права хворіти, тому що без неї не буде свята в дітей. Це вона все вміє робити: грати на музичних інструментах, співати, танцювати, малювати, шити, вірші складати, сценарії писати. Це вона  завжди посміхається, піднімає настрій дітям і їх батькам. Це вона  постійно вчиться, закуповує нову методичну літературу, аудіокасети, диски. Це вона –  психолог  й дипломат, що вміє домовитися з усіма фахівцями в дитячому садку, адміністрацією, батьками із приводу оформлення свята. Це вона несе усе з дому: фарби, папір, тканини, одяг і всілякі атрибути для проведення занять і свят з дітьми. Це вона у вихідні дні й по вечорах складає нові сценарії та вірші. Тай усього не перелічити.

Сподіваємося, що багаторічний досвід і невгасимий вогонь щирої відданості своїй справі послужать подальшому розвитку духовного та інтелектуального рівня підростаючого покоління.

1 24 5

Учасник № 3

Інна Запорожець, вихователь дошкільного закладу № 50 на Молодіжному

Відгук написала мати одного з вихованців:

– Мій син ходить у д/з № 50 вже другий рік. Про заклад добре дбає завідуюча Леся Валентинівна Полторацька – тут завжди чисто і привітно! Вихователі групи «Дзвіночок» –  золоті люди: Інна Миколаївна Запорожець, Вікторія Володимирівна Киричок, няня Алла Василівна Кошмар, логопед Тетяна Володимирівна Яворівська.

Я хочу розповісти про Запорожець Інну Миколаївну. Педагог від Бога. Мій молодший син ласкаво її називає «Моя Миколаївна».  Вона дуже ретельно займається з нашими дітьми. Син в чотири роки вже добре знає цифри і букви. Дома всі шафи та полички  обставлені різноманітними малюнками, аплікаціями та виробами з пластиліну. Жодного разу я не чула, щоб хтось з дітей істерично плакав у нашій групі. Можу сказати що я дуже задоволена, Інна Миколаївна  дбає про кожну дитину, і обійме і поцілує, коли треба.

Діти закохуються легко, але утримати їх любов надзвичайно важко, але наша вихователька зуміла взяти у полон дитячі серця. У садку проходить ціле життя  зі своїми радощами, труднощами, відносинами, досягненнями та розчаруваннями. І від наших вихователів  залежить, чи будуть для маляток прочинені двері в це життя, чи дізнаємося ми, батьки, з чого воно складається. Інна Миколаївна  стала  нашим помічником у тому, щоб зробити життя наших дітей в садку більш радісним і успішним – за це її велика подяка!

Інна Миколаївна,  бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

DSC_5183-IMG_20140909_085306

IMGP3368IMGP3369imageIMG_20140909_090440IMG_20140909_095310IMG_20140909_112742

 Учасник № 4

Вихователь групи «Дюймовочка» д/с № 29 Тетяна Луценко

Шановна редакція !

Звертаються до вас батьки старшої групи «Дюймовочка» дитячого навчального закладу № 29 міста Кременчука. Перегортаючи сторінки «Кременчуцької панорами», ми дізналися, що редакцією вашої газети проводиться конкурс «Моя чудова няня».

Це чудова ідея – вшанувати нелегку працю працівників дошкільної освіти. Адже саме вони першими приймають від батьків естафету подорожі дітей у доросле життя.

Ми від щирого серця вдячні всьому нашому чудовому педагогічному колективу групи, який більш ніж ми, батьки, проводить часу з нашими синами–доньками. З ранку до вечора вони плекають наших діточок, піклуються, навчають, розважають, вирішують «найсерйозніші дитячі проблеми».

Напередодні професійного свята – Дня вихователя, хочеться низько вклонитися нашим педагогам: Гриценко Людмилі Дмитрівні, Луценко Тетяні Григорівні, помічнику вихователя Качан Олександрі Михайлівні.

Людмила Дмитрівна Гриценко прийшла до нас в групу в минулому навчальному році, до цього вона працювала вихователем – методистом в іншому дитячому садку. Близько 40 років свого життя Людмила Дмитрівна присвятила вихованню дітей.

Олександра Михайлівна Качан має більше 30-ти років педагогічного стажу.25 з них – навчала учнів початкових класів, а вийшовши на заслужений відпочинок, вже восьмий рік опікується дошкільнятами нашого садочка.

За роки  насиченої педагогічної діяльності Людмила Дмитрівна та Олександра Михайлівна, вочевидь, приймали участь в багатьох конкурсах.

Тому, спілкою батьків нашої групи ми вирішили висунути  свого номінанта – «Нашого улюбленого вихователя» – Луценко Тетяну Григорівну.

Веселі хороводи, дитячий сміх, каскад ідей, що захоплюють малят – це жінка-весна, вихователь групи «Дюймовочка» дитячого садочка № 29 – Луценко Тетяна Григорівна.

Біля неї завжди юрба малечі, яка хоче почути цікаву історію, або правила нової, щойно вигаданої гри, або просто ніжне слово, яке заспокоїть після розставання з матусею.

Її творчому натхненню можуть позаздрити найдосвідчені актори – Снігова королева, ворона Карківна, кіт Базиліо, Зимушка–зима, Лісовичок, фотокореспондент… Це далеко не всі ролі, які є в акторському арсеналі Тетяни Григорівни. Кожна окрема ситуація вимагає бути одночасно й маленькою дитиною і вимогливим педагогом. Кожен буденний день – то кропітка робота з великим чудом – дитячою душею. Складний початковий етап становлення маленької людини. І від того, хто прийде на допомогу батькам в цей відповідальний час – залежить наше майбутнє. Ми, батьки групи «Дюймовочки», впевненні в нашому  майбутньому!

Бажаємо Тетяні Григорівні перемоги, бо вона, дійсно її варта! Бажаємо всім учасникам цього конкурсу успіхів в роботі, здоров’я , миру та злагоди!

Колектив батьків групи «Дюймовочка» ДНЗ № 29.

IMG_3093 IMG_3129IMG_1772IMG_5248IMG_5183све фото 354DSC_3278IMG_6248DSC_3300IMG_3982-2

Учасник № 5

Грохольська Лариса Іванівна, вихователь ДНЗ № 50

Вихователь – дивовижна професія. Саме до слова “дивовижна” відноситься наша вихователька Лариса Іванівна. Вона опанувала дошкільну премудрість, розуміє як насправді наглянути за дітьми, нагодувати, погуляти, прочитати казку, а коли потрібно – обійняти й приголубити. Діти йдуть до неї з легкістю, немов, закохані. Лариса Іванівна вміє надати їм любов та взаємність, розмовляє з дітьми на одній мові. Її знання й уміння передаються дітям з легкістю та неабиякою цікавістю.

Це педагог з багаторічним досвідом – мила, добра, лагідна, ввічлива та чуйна людина, яка є зразком для наслідування. Ми дуже пишаємося нашою вихователькою Ларисою Іванівною Грохольською.

З повагою, Даша Косенко та її донька Марія Косенко.

Изображение 0831image2012-10-02-2902image.jpg1

Учасник № 6

Череп’яна  Олена Анатоліївна, музичний керівник ДНЗ №41 

В дитячому садочку №41  працює музичний керівник Череп’яна Олена Анатоліївна. Наші діти ходять вже у випускну групу і весь цей час вони із задоволенням відвідують музичні заняття і готуються до свят. Музичний керівник – це універсальна професія, адже він повинен бути і організатором, і вихователем, і психологом. На наш погляд, все це  вдається поєднати нашій Олені Анатоліївні, вона легко вступає в контакт з дітьми. Кожне її свято ми, дивимось із захопленням, бо це не просто ранок у дитячому садку, а ціла сценічна постановка, де вона, як справжній режисер-постановник, вдало підбирає образи кожній дитині і навіть вихователям. На цих ранках ми заряджаємося позитивними  емоціями, і все завдяки музичному керівнику. Дякуємо нашій Олені Анатоліївні за те, що вона робить яскравішим життя дітей.

З повагою, батьки групи «Бджілка»

image (2)IMG_3266 IMG_3271 P8110989лена анатimage (3) image (8)

Учасник № 7

Алла Кошмак, помічник вихователя ДНЗ № 50

Шановна редакція!

Звертаються до Вас батьки групи «Дзвіночок» дитячого садочка №50 на Молодіжному.
Прочитали про конкурс «Моя чудова няня» у газеті « Кременчуцька Панорама».
Хочемо розповісти про нашу няню – Аллу Василівну Кошмак.
Наша няня може відповісти на всі батьківські питання, які стосуються апетиту наших діток, чи вміють вони самостійно одягатися і роздягатися, умиватися і зав’язувати шнурочки.
В нас дуже сучасна няня. Коли ми вперше побачили Аллу Василівну, на думку спало: «Оце мами в наших вихованців !» Алла Василівна дуже вродлива жінка та цікава особистість. Діток вона не тільки годує, але й ретельно доглядає. Після сну Алла Василівна не тільки нянею «працює» ай перукарем, які чудові зачіски вона робить нашим дівчаткам – не кожна мама так зможе.
Від щирого серця хочемо подякувати Аллі Василівні за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти добро і красу, за любов до дітей. Ваше серця завжди наповнене співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з нашими дітьми. Вони Вам вірять, Вас люблять і шанують.
Цей віршик точно про нашу Аллу Василівну:
З самого ранку до темна
У садочку вже вона
Хто нам постіль прибере?
Хто сніданок принесе?
Наша група тут найкраща
Чисто, світло навкруги
Може, в нашої Алли Василівни
Десять, а не дві руки?
За те, що діткам помагала,
І одягала, і взувала,
Згадаємо не раз в житті
Ми Ваші руки золоті.

image image 1 image 2image 3 image.jpeg 4 IMG_20140909_082804

Учасник №8

Ольга Дудник, вихователь ДНЗ № 1

Дудник Ольга Володимирівна працює вихователем у дитячому садочку № 1, в середній садовій групі “Подоляночка”.
Ольга Володимирівна -відповідальній і уважний вихователь. З першого ж дня батьки і діти прониклись до неї повагою і довірою, а Ольга Володимирівна, в свою чергу, стала для діток добрим другом. В групі проводяться цікаві заняття, завдяки яким малеча пізнає навколишкій світ. Під час занять у дітей розвиваються індивідуальні можливості, захоплення та творчість. Вдома вони із захопленням розповідають про веселі та цікаві розваги у садочку.
Весь батьківський колектив висловлює щирі слова подяки Дудник Ользі Володимирівні за теплу атмосферу в колективі, материнську турботу про наших діток, ангельське терпіння та високий прфесіоналізм у нелегкій праці з дітьми.

1iYJZEnDSKs 2 (1) pisvtG2sHMw

Учасник № 9

Катерина Бабушеєва, вихователь ДНЗ № 4

На околиці нашого рідного міста Кременчука, в Крюківському районі, є маленький, але чудовий та затишний садочок. Батьки між собою називають його домашнім. А й справді, коли заходиш до нього, малят та дорослих зустрічають привітні та усміхнені люди. А працює в тому садку наша улюблена вихователька – Бабушеєва Катерина Анатоліївна.
Наша Катерина Анатоліївна – чуйна, дбайлива та лагідна людина, яка має особливий підхід до кожної дитини. Завжди усміхнена та ласкава. Ця тендітна жінка стає матусею для наших діток. Навчає їх рахувати, малювати, дружно грати, а коли щось не виходить – завжди підтримає кожну дитину і разом з нею виправляє помилки, тим самим зміцнює в дитині віру в себе.
Святкові ранки наша Катерина Анатоліївна перетворює на чудову казку, у якій беруть участь усі діточки групи, вони стають талановитими акторами, співаками, танцюристами на радість батькам.
Наші дітки завжди охайні, доглянуті, усміхнені,  а це дуже важливо для кожного з батьків.
Щодня в групі щось змінюється, завдяки умілим рукам нашої талановитої та винахідливої Катерини Анатоліївни.
Ми дуже раді, що наших дітей виховує людина, яка дуже любить та поважає своїх вихованців, є справжнім професіоналом своєї справи і просто доброю, щирою людиною.

З повагою колектив батьків
середньої групи ДНЗ № 4

3 4 5 6 7 8 9 обложка Катя1

Учасник № 10

Леся Панченко, музичний керівник ДНЗ № 50

«Щасливе дежавю»

Я в садочку був не раз,

І малим, й дорослим.

Все робив я повсякчас,

Лиш мене попросять!

Я, спочатку, гарно їв,

Коли в дитсадок ходив,

Потім букви довго вчив,

Палички усі лічив.

І ліпив, і малював,

З дітками без сварок грав.

Але більш за все незвичне,

Я любив саме музичне.

Як приходив у муззал –

Я від щастя завмирав,

Бо там справжній чарівник –

То музичний керівник!

Вона не лише співала,

Жартувала, танцювала,

Маски нам усім вдягаля,

У казкові ігри грала.

Я, сором’язливий хлопчик,

А танцював і грав охоче,

Розкривав талант в оркестрі:

Грав на бубні як маестро!

Зараз я уже дорослий

І ніхто мене не просить

Розкривати свій талант

Як співак і музикант…

Бо тяжкі дорослі будні,

Не скажу, що дуже нудні,

Врівноважено крокують,

Музикувать не провокують.

В чому сенс мого листа?

Що є робота непроста!

Щоб навчить дітей співати,

Своє серце відкривати,

Танцювати, ролі грати,

У оркестрі музикувати,

Щоб всього цього навчить,

Треба професію любить.

Непомітний гвинтик-витівник –

В дитсадку музкерівник!

Чоловік дорослий я,

Є у мене вже сім’я.

І маленький мій синок

Теж пішов у дитсадок.

Дежавю в житті буває –

Нас музкерівник стрічає.

Для дітей зарядку грає,

Настрій усім підіймає!

І тоді все стало ясно –

Буде все в житті прекрасно,

Доки поруч з нами будуть

Талановиті, гарні люди!

P.S. Це дійсно мій вірш, мої почуття і мої спогади.

Мене звуть  Погрібняк Олександр, мій син Дмитро ходить в дошкільний садочок № 50, групу «Їжачок». Все мені в садку подобається, але особливо – їх свята і ранки. Найчастіше ми приходимо всією сім’єю – тато, мама, бабусі, дідусь, тому що на святі нам показують справжній концерт, в якому ще й на додачу бере участь наш син.

Лесю Борисівну, нашого музичного керівника, дуже люблять діти. Вони розуміють її з півслова: вона змахнула рукою – заспівали голосно, кивнула головою – розбіглися в танці, посміхнулася – і наші діти радіють. Кожне свято – яскраве, з ефектними костюмами, несподіваними героями. А ще наша Леся Борисівна дуже полюбляє ігри, в яких приймають участь дорослі – батьки. Спочатку сидиш і не хочеш – не те що участь приймати, а й в очі не дивишся, щоб тебе не викликали! Але потім, коли ти відстрибав свою частину естафети на «лижах» з пластикових пляшок, або розвісив іграшкові плаття на мотузках, бачиш щасливі очі своєї дитини і готовий розцілувати  музкерівника за те, що вона показала мене в очах сина – найсильнішим, найспритнішим і справжнім люблячим татом. Я дуже поважаю людей, що працюють в дитячому садку, а особливо – нашу музичного керівника Панченко Лесю Борисівну, яка так нагадує мені моє щасливе дитинство!

_DSC5362 img001 img005 img0072 img0073 img0083PC280045img0091 img0092 IMG_0095

Учасник № 11

Ірина Пономарченко, вихователь ДНЗ № 33

Ось і наступила тиша в груповій кімнаті. Малюки радісно побігли до своїх рідних ділитись враженнями від прожитого дня, посилаючи своїй улюбленій виховательці повітряні поцілунк. Вони запевняють маму, що неодмінно прийдуть завтра.
Пономарченко Ірина Іванівна – улюблений вихователь наймолодших дітей в дошкільному закладі № 33.
Батьки вже не перший рік віддають своїх маленьких діток до кваліфікованого та досвідченого педагога – Ірини Іванівни. Вона зустрічає їх в групі «Сонечко», для самих маленьких. Дітки вперше відлучаються від мами та вступають у доросле самостійне життя. В цей час біля них повинен бути вихователь, який допоможе розібратися в цьому житті без звичних для них обставин.
Дітлахам дуже важко відпускати маму вранці від себе, але Ірина Іванівна допомагає це зробити легко. Вона вміє зацікавити маленьких так, щоб їм було комфортно та надійно в чужій для них атмосфері.
Вона вміло працює не тільки з дітьми, але і з батьками. Вчасно відповідає на запитання та розповідає про розвиток дітей.
Двадцять років вона зустрічає і випускає маленьких бешкетників. Спілкуючись з дітьми, не відчуває свого віку, живе їх мріями, думками, світоглядами. Намагається крокувати в ногу з часом, щоб перед дітьми та їх батьками виглядати досвідченим та сучасним вихователем.

З повагою, батьківський колектив
групи «Сонечко»

12 Копия (2) няня 1Копия (3) няня 164Копия няня 1 няня 1

Учасник № 12

Наталія Гладишева, вихователь ДНЗ № 41

Добрий день, шановна редакція! Ми, батьки та діти старшої групи «Бджілка» дошкільного навчального закладу № 41, дізналися про ваш конкурс «Моя чудова няня» і зрозуміли, що цей вислів саме про нашу виховательку Гладишеву Наталію В’ячеславівну.

Рівно три року тому у вересні привели ми своїх малюків до першої молодшої групи «Колобок» і покотилися наші колобочки незвіданими стежинами дитячого садочка. Для дітей Наталія В’ячеславівна стала улюбленою вихователькою. Вона працює, щоб вкласти в душі вихованців усе прекрасне, добре, гуманне, намагається розширити їх світогляд, зміцнити в них любов до своєї землі, до свого народу, до своєї культури.

Наталія В’ячеславівна – це не тільки наставник, а й друг дітей. Разом з ними вона переборює труднощі, переживає невдачі, радіє перемогам. В’ячеславівна знає скільки треба доброти і терпіння, щоб діти виросли хорошими людьми. Авторитет нашої виховательки ґрунтується передусім на дисципліні – це не сила, не примус, а виховання встановленого для всіх порядку, дотримання чітких правил поведінки і моральних норм. Дисципліна – завжди результат правильного, цілеспрямованого впливу на дитину. Наталія В’ячеславівна вміло коригує дитячу поведінку, стимулює вчинки, учить діток розрізняти добро і зло, дозволене від недозволеного. Справжня любов і повага до дитини допомагає їй встановити здоровий стиль взаємин. Вона для дітей як мати – доброзичлива і в усьому обізнана, далекоглядна і мудра. Сварливих вгамовує, легковажних повчає, несміливих підбадьорює.

Наталія В’ячеславівна має чудові акторські здібності. Це колоритна жінка, яка завжди виконує глибокі та змістовні ролі – це і Солоха, і Дід Мороз, і мама Квочка. Навіть Баба Яга у неї вийде цікавою та інтелігентною бабусею. Вона із тих, про кого кажуть: особистість. Завжди має власну думку, займає активну громадську позицію, послідовна в уподобаннях.

А ще Наталія В’ячеславівна приваблива жінка. Вона глибоко усвідомлює значення своєї професії, дуже високо її цінує. Сотні дітей пройшли через її життя і кожного вона наділила знаннями, теплом свого серця. Секрет Наталії В’ячеславівни криється у її вдачі, яка на зразок сонця, живиться за рахунок своєї внутрішньої енергії та ще й дарує тепло і світло тим, хто поряд з нею.

Хто ця гарна незнайомка – В’ячеславівна вона.

Завжди мила і привітна – Вихователька!

Другу маму ми знайшли, поцілує і обніме,

кого треба приструнить.

Виховала в нас уважність, ласку та відвагу.

Ми їй пісню заспіваєм і подякуєм усі.

За дітей, за їх дозвілля, за цікаві дні дитинства,

що у серці збережем й пронесемо по життю

Спогад незабутній!

1 2 3 4 5 6 7 8 910

Учасник № 13

Валентина Трохименко, помічник вихователя ДНЗ № 1

Дитячий садочок – це друга домівка для наших діток, адже там вони проводять дуже багато часу. І звичайно ж, кожна мама і тато хоче, щоб іхні діти, перебуваючи в садку, відчували домашне тепло і любов, а це залежить від колективу дитячого закладу.

Нам надзвичайно пощастило, адже в садочку № 1 в середній садовій групі “Подоляночка” працює няня Валентина Миколаївна Трохименко, яка ставиться до наших дітей, як до власних. Валентина Миколаївна завжди зустрічає нас із посмішкою на обличчі, і ми залишаємо дітей в саду зі спокійним серцем. Ми впевнені, що вони будуть вчасно нагодовані і приглянуті. До кожного малюка наша няня знаходить індивідуальний підхід – когось книжечкою, когось казочкою забавить, а може й машинками погратися.

Від імені всього батьківського колективу дякуємо Вам, шановна Валентина Миколаївна, за турботливе і тепле ставлення до наших дітей.

SL741326

Учасник № 14

Юлія Ткаченко, вихователь ДНЗ № 1

Вихователями не стають, ними народжуються. Зовсім не просто любити чужих дітей! Для вихователя від Бога – всі діти рідні. Юлія Віталіївна Ткаченко працює вихователем в дитячому садочку № 1 в середній садовій групі “Подоляночка”.

Від імені всього батьківського колективу висловлюємо щирі слова подяки Юлії Віталіївні за душевну теплоту, чуттєве ставлення до дітей, професійність та турботу. Діти із великим задоволенням йдуть до садочка, а потім із захопленням розповідають про нові заняття з ліплення чи малювання. Всі роботи діток показують нам, батькам, щоб ми могли порадіти успіхам наших дітей. Завдяки вихователю діти розширюють свій кругозор, дізнаються багато нового та цікавого, що далі стане основою подальшого розвитку та життя у суспільстві.

SL741328

Учасник № 15

Лариса Литвиненко, вихователь ДНЗ № 58

Наша улюблена і найкраща вихователька Литвиненко Лариса Валентинівна працює в ДНЗ № 58 в групі «Сонечко». Це людина, яка віддає вихованцям своє тепло і вкладає в них свою душу. Залишаючи дітей в дитячому садку, ми впевнені, що за дітьми є належний догляд, вони щасливі та задоволені. Лариса Валентинівна – творчий педагог, завжди влаштовує дітям вистави, конкурси, цікаві заняття. Вона вчить наших дітей фантазувати, логічно мислити, давати цікаві відповіді на запитання. Завдяки їй наші діти дізнаються багато цікавого, вчаться спілкуватись і радіти життю. В групі завжди панує атмосфера доброти, любові, та домашнього затишку. Не один випуск відправила вона до школи. І не випадково батьки колишніх випускників, в цьому році привели до Лариси Валентинівна своїх молодших дітей, адже ми впевнені, що роки, проведені нашими дітьми у дошкільному навчальному закладі будуть хорошим стартом для навчання в школі, стануть запорукою подальших успіхів на навчальній ниві.

З повагою, батьківській колектив групи «Сонечко».

IMGP0238 IMGP0239 IMGP2026P3040170 IMGP9281

Учасник №16

Оксана Олійник, вихователь ДНЗ № 58

Ми дуже любимо наш дитячий садок № 58 «Джерельце» і кожного ранку з задоволенням приводимо своїх дітей в групу «Світлячок», де працює найкращий вихователь Олійник Оксана Григорівна. Наші діти люблять ходити в дитячий садок, адже там кожного дня нас з радістю привітно зустрічає улюблений вихователь.
Оксана Григорівна – чуйна, добра, справедлива, з материнською ласкою та турботою відноситься до всіх дітей, власним прикладом виховує у дітей тільки найкращі риси характеру. В групі завжди затишно, створені необхідні умови для розвитку дітей. Завдяки Оксані Григорівні наші діти знають велику кількість казок, оповідань, загадок, пісень, різноманітну інформацію про явища природи, життя тваринного світу, звичаї різних народів нашої та інших країн, ростуть чуйними, добрими та справедливим.
Ми, батьки, дуже цінуємо нашу виховательку Олійник Оксану Григорівну за професіоналізм, терпіння, індивідуальний підхід до кожної дитини. Наснаги Вам у роботі, міцного здоров’я та сталевих нервів.

DSCF0123 PB170176 PB170200

Учасник №17

Марина Скоренцова, музичний керівник ДНЗ № 58

Якщо у вихованців дошкільного закладу спитати, яке заняття у них улюблене, то більшість з них відповість, що музичне. І не дарма, адже музичний керівник Скоренцова Марина Олексіївна – людина творча, весела, завзята, енергійна – і цим приваблює дорослих і дітей. На заняттях вчить дітей співати, танцювати, грати на музичних інструментах, виконувати різні ролі, перевтілюватися в казкових героїв. Марина Олексіївна любить дітей, віддчуває настрій та захоплення. Кожне заняття, розвага, свято – це справжня казка, яка захоплює і дітей, і батьків. Хвилюючі моменти виступів юних талантів не залишають байдужими ні батьків, ні гостей свят. Нехай дитячий сміх та щира любов будуть їй подякою за турботу та нелегку працю.

З повагою, батьківський колектив ДНЗ № 58.

DSCF0121 IMGP1982 IMGP2039IMGP2210

Учасник № 18

Наталія Кущ, вихователь ДНЗ № 41

Протягом  однієї доби, як і впродовж усього життя, ми спілкуємося з іншими людьми, опиняємося  в різних ситуаціях. А тому, відповідно до обставин, нам потрібно приймати безліч рішень і, як правило, робити це швидко й непомітно для оточення.  Саме тоді за нами спостерігають інші, оцінюючи наші вчинки та поведінку.

Особливо пильно люди дивляться на педагога. І не тільки дорослі, але й, що найголовніше, діти. Вони вчаться у нього не лише тоді, коли вихователь зустрічає їх на майданчику зранку, проводить заняття, тобто під час професійної діяльності, а кожної миті, до і після безпосередньої роботи. Тому саме педагогу потрібно бути не тільки фахівцем високого рівня, а й вишуканою, вихованою людиною. Саме ці риси притаманні нашій виховательці старшої групи «Сонечко» – Наталії  Олексіївні.

Під час навчально-виховного процесу  вона постійно спілкується з дітьми, колегами, з нами, батьками своїх вихованців. Наталя Олексіївна всіляко уникає конфліктів, непорозумінь, неконструктивних суперечок, тобто володіє мистецтвом спілкування. Вона професійно компетентний спеціаліст, що досконало володіє методиками виховання та розвитку  дітей, ефективно застосовує прогресивні знання в практичній педагогічній діяльності.

Наталія Олексіївна – це вдумливий педагог  і творча особистість, вміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал, створює умови, за яких можливо надавати дітям допомогу у розкритті власного потенціалу, у можливості самостійно пізнавати  світ. Ми батьки групи «Сонечко», дуже вдячні вихователю Кущ Наталії Олексіївні, за те, що вона найкраща!

З повагою, Крамаренко Оксана Леонідівна.

FOTO_013 FOTO_029 IMG_1528IMG_2971 IMG_3142 IMG_3147 IMG_3227 IMG_3233 IMG_3273IMG_9770

Учасник № 19 

Тетяна Тараненко, вихователь ДНЗ № 55

Шановна редакція!

Ми, батьки логопедичної групи,  хочемо розповісти про те, що в нашому дошкільному навчальному закладі №55 є чудова вихователька, спеціаліст вищої категорії – Тараненко Тетяна Іванівна, що працює з дітками, які мають вади мовлення. Ця людина присвятила своє життя вихованню, навчанню дітей та має багаторічний досвід роботи.

Тонкий психолог, який вміє глибоко зазирнути у дитячу душу, щоб допомогти зорієнтуватися і зосередитися на головному у подальшому житті, виховуючи такі риси характеру як: обов′язковість, цілеспрямованість, організованість, дисциплінованість.

Кожного ранку діти поспішають до дитячого садочка, де на них чекає весела зарядка, цікаві заняття,  ігри, естафети. Малята із задоволенням приймають участь у лялькових виставах, перетворюючись на казкових героїв та з цікавістю спостерігають за театралізованим дійством, яке демонструє Тетяна Іванівна. Вона дуже артистична, має дикторські здібності, бере активну участь в святах та розвагах, виконуючи  різноманітні ролі казкових героїв. Ми  із задоволенням  відвідуємо заходи, які проводить Тетяна Іванівна, бо це завжди свято, радість, гумор та веселий настрій.

Весь батьківський колектив висловлює щиру  подяку за теплу атмосферу в дитячому  колективі, материнську любов та турботу про наших діток, терпіння та високий професіоналізм у нелегкій праці з дітьми.

DSC_0240 DSC_0245 DSCN5552 IMG_3655 IMG_3756 P5162289 P5162293 PICT0537

Учасник № 20

Світлана Охріменко, кастелянка ДНЗ № 55

Ми, батьки середньої групи «Барвінок», хочемо відмітити нашу чарівницю, неперевершеного  майстера  своєї справи – кастелянку Охріменко Світлану В’ячеславівну, яка за фахом є модельєром-закрійником вищої категорії. Вона невтомно працює в нашому дошкільному навчальному закладі № 55 вже багато років і віддає всі свої вміння і таланти на радість  нашим дітям та працівникам.  Це, на перший погляд непомітна людина, але результати та плоди її праці видно в кожному куточку нашого садочка.

Світлана В′ячеславівна дуже працьовита, відповідальна, доброзичлива, терпелива, націлена на досягнення поставленої мети, тому результат завжди перевершує всі наші очікування. Ми не перестаємо дивуватися її творчим здобуткам: оригінально розробленими та професійно пошитими костюмами для наших дітей,  відповідно до сучасного дизайну оформленими шторами в музичній залі та в кожній групі, авторськими розробками та створеними її руками методичними посібниками. Навіть працівники нашого дитячого садочка  з задоволенням носять спецодяг, який розробила та пошила наша Світлана В′ячеславівна.

Без цієї людини не проходить жодне свято, адже вона приймає активну участь в його оформленні та підготовці. Завдяки її золотим рукам наші дітки та дорослі на святкових ранках виглядають дуже красиво, нарядно та естетично. А головне, одягаючи костюми, які пошила Світлана В’ячеславівна, вони перевтілюються в різних казкових героїв, персонажів та відчувають себе справжніми акторами та артистами! За яким би сценарієм не було проведено свято, але воно не буде мати такого ефекту та успіху без оригінальних, вишуканих та неповторних костюмів, створених її руками. Навіть на сцені міського палацу культури наші костюми виглядають  яскраво, блискуче та неперевершено.

Адже все, до чого торкається її дбайлива рука, стає неймовірно  гарним,  ошатним та звеселяє око усіх працівників, діток, батьків та гостей садочка!

_DSC0003 DSC_0208 DSC_0254DSC_0258 IMG_1426 IMG_4038 IMG_5814  IMG_7684       IMG_7900  Изображение 137 Рисунок1   Рисунок4 Рисунок5 Рисунок6

 

Учасник № 21

Лариса Ільницька, музичний керівник ДНЗ № 55

Музика-уява-фантазія-казка-творчість – ось доріжка, йдучи якою дитина розвиває свої духовні сили.

В дошкільному навчальному закладі № 55  працює музичний керівник Ільницька Лариса Анатоліївна. Діти дуже люблять відвідувати дитячий садок, а особливо їм подобаються музичні заняття, свята та розваги.

Святкові ранки Лариса Анатоліївна перетворює на чудову казку, у якій беруть участь усі діточки, вони стають талановитими акторами, співаками, танцюристами на радість батькам.  Кожне свято – яскраве, з ефектними костюмами, несподіваними героями. Наша Лариса Анатоліївна і сама дуже гарно співає та ще й донечку навчила співати,  і вони  часто радують нас своїми виступами  на святах у дитячому садочку, а ще приймають активну участь в різних заходах міста.

Ми дуже раді, що в наших дітей є такий музичний керівник, який розвиває їхні музичні здібності, є справжнім професіоналом своєї справи і просто доброю, щирою людиною.

А у нашому садочку,
Є веселий чарівник
Він до нас завжди приходе,
Це –  музичний керівник.

Ми під музику співаєм,

Ми і танці добре знаєм,
Чути нас на увесь світ,
Й будем знати безліч літ.

Ви для нас  найкращі в світі,
Ми у вас лише одні,
Обдаровані ми діти,
Бо живемо на Землі.

Люди, слухайте уважно,
Зараз будем представлять,
Наша музика прекрасна
Любить радо дивувать.

З повагою, мама дитини старшої групи «Ромашка»

_DSC0038 DSC06708 DSC06827 DSC06876 DSC_0014 IMG_0893 IMG_3490 IMG_3651 IMG_6467 IMG_6805 IMG_7840 IMG_7857 IMG_8817

Учасник № 22

Людмила Предеїна, ДНЗ № 63

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11

4 thoughts on “Увага! Конкурс

 1. Анна сказав:

  УЧИСНИЦЯ № 9!! МОЛОДЕЦЬ!!!!

  1. Олена Володіна сказав:

   Дякуємо за увагу до нашого конкурсу

 2. Татьяна сказав:

  Здраствуте, моя дочь ходит в детский сад №4. у нас самый лучший в мире воспитатель – Бабушеева Екатерина Анатольевна!!!! Дочь ходит в детский сад с удовольствием, часто даже уходить не хочет оттуда))))Я абсолютно спокойна за своего ребенка. Она всегда внимательна и отзывчива к детям. К любому ребенку подберет ключик. Никогда не повышает голос на детей. В группе всегда дружелюбная и спокойная атмосфера.
  Очень лояльна и доброжелательна как к детям, так и к родителям. Огромное ей спасибо за то, что эти 2 года мне ни разу не пришлось волноваться за ребенка пока он в детском саду!!!!!

  1. Олена Володіна сказав:

   Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто