В Кременчуці пройшов фестиваль бойових мистецтв

IMG_6856

7 лютого в ТРК «Європа» відбувся перший у Кременчуці шоу-фестиваль бойових мистецтв «Сила Дракона».

Фестиваль був присвячений Новому року, що за східним календарем відзначається 19 лютого. Тож і глядачів та учасників зустрічав 7-метровий дракон, обов’язковий атрибут новорічних карнавалів у Китаї.

IMG_6671

Попри те, що в Кременчуці досить велика кількість клубів і шкіл східних бойових мистецтв, відгукнулися на запрошення організаторів і взяли участь у фестивалі лише дев’ять: клуб «Боєць» (кунг-фу), школа айкідо і джіу-джитсу «СЕтЕ-Рю», СК «Гермес» (кікбоксинг), Кременчуцька міська федерація кіокуші карате, Федерація рукопашного бою України від СК «МТ-Спорт» (фрі-файт), клуб «Легіон» (дзюдо),  школа ай-кі-джитсу сейрекен ФК «Спартак» та Кременчуцька федерація «Айкідо і Будо».

IMG_6589

У складі журі були відомі у Кременчуці тренери, чемпіони республіканського та міжнародного рівнів в усіх представлених на фестивалі стилях. Утім, це були не змагання, а, швидше шоу, учасники намагалися показати найбільш видовищні номери. Зокрема інсценували сюжети з фільму «Містер та місіс Сміт», зображували гопників у кімоно та зі справжнім бойовим запалом билися на дерев’яних мечах. Особливо захоплююче було спостерігати за дівчатами, котрі одним порухом ноги здатні розкидати натовп чоловіків, вміють фехтувати та не соромляться «знущатися» над сильною статтю всілякими іншими способами. Дивишся і розумієш, що пательня як зброя жінки – вже в далекому минулому.

IMG_6650

Виступи клубів оцінювалися за двома показниками – технічністю та сюжетом. Найкращими  виявилися Федерація рукопашного бою України від СК «МТ-Спорт» та клуб «Легіон» (дзюдо). Кількість балів була однаковою, тож члени журі навіть кидали монетку, аби визначити переможця. В результаті лаври дісталися СК «МТ-Спорт». Тренер клубу Сергій Іващенко говорить, що головна запорука успіху – це важка наполеглива праця, вміння ставити цілі і не жаліти себе. Аби опанувати фрі-файт для самозахисту, достатньо займатися кілька років. Цьому виду єдиноборств вчать десантників та військових, котрі їдуть зараз в зону АТО. Проте головне гасло федерації – «Зупинити агресію». Ну, а учасники, котрі представляли СК «МТ-Спорт на фестивалі, займаються вже 5-10 років, тож не дивно, що перемога далася їм легко.

IMG_6928

У соціальній мережі «ВКонтакте» проходило голосування за учасників фестивалю бойових мистецтв, за результатами якого й присуджували приз глядацьких симпатій. Його отримав клуб «Боєць».

Окрім призів учасникам, організатори підготували подарунки і для глядачів. Треба було зобразити крик під час тренування, розгорнути цукерку в боксерських рукавичках або ж вдарити по тренерській «лапі» максимальну кількість разів за 30 секунд. Переможці отримували в подарунок кінну прогулянку, футболку чи сік.

IMG_6962

Запрошені циркові артисти показали глядачам зворушливу історію про великого самурая та маленьку японську дівчину і кохання, котре зародилося між ними.

IMG_6995

Текст: Дмитро Малишко

Фото: Артем Нетесаний

 

 

 

Залишити відповідь