В Кременчуці вітали відому спортсменку

23 листопада 2016 року в ТРЦ “Європа” відбулась церемонія привітання бронзової призерки Чемпіонату Європи з дзюдо Єлизавети Каланіної.

1437475560_2

Спортсменку привітали мер Кременчука Віталій Малецький та почесний громадянин нашого рідного міста, почесний президент КСЄ “Легіон-Спорт”, почесний президент ВБФ “Джерело Дніпра”  Володимир Митрофанович Матицин.

1471000435_marandyan_kalanina

Віталій Малецький зазначив, що успіх талановитої молодої спортсменки КСЄ “Легіон-Спорт” треба розвивати і заохочувати молодь до занять спортом. Від міської влади пан Малецький пообіцяв Єлизаветі, що з 1 січня 2017 року місто буде виплачувати їй стипендію і буде сподіватись на її подальші спортивні успіхи і досягнення для нашого рідного міста.

Володимир Матицин наголосив, що потрібно всебічно допомагати спортсменам, які завдяки виснажливим тренуванням, кропіткій праці і жаги до перемоги виходять на рівень Європейських і світових чемпіонатів. Також почесний президент ВБФ “Джерело Дніпра” відмітив, що міській владі потрібно допомагати розвивати масовий спорт у місті с багатими спортивними традиціями і поява достойних спортсменів буде лише ділом часу.

images

 

 

 

Залишити відповідь