В Кременчуці вітали відому спортсменку

23 листопада 2016 року в ТРЦ “Європа” відбулась церемонія привітання бронзової призерки Чемпіонату Європи з дзюдо Єлизавети Каланіної.

1437475560_2

Спортсменку привітали мер Кременчука Віталій Малецький та почесний громадянин нашого рідного міста, почесний президент КСЄ “Легіон-Спорт”, почесний президент ВБФ “Джерело Дніпра”  Володимир Митрофанович Матицин.

1471000435_marandyan_kalanina

Віталій Малецький зазначив, що успіх талановитої молодої спортсменки КСЄ “Легіон-Спорт” треба розвивати і заохочувати молодь до занять спортом. Від міської влади пан Малецький пообіцяв Єлизаветі, що з 1 січня 2017 року місто буде виплачувати їй стипендію і буде сподіватись на її подальші спортивні успіхи і досягнення для нашого рідного міста.

Володимир Матицин наголосив, що потрібно всебічно допомагати спортсменам, які завдяки виснажливим тренуванням, кропіткій праці і жаги до перемоги виходять на рівень Європейських і світових чемпіонатів. Також почесний президент ВБФ “Джерело Дніпра” відмітив, що міській владі потрібно допомагати розвивати масовий спорт у місті с багатими спортивними традиціями і поява достойних спортсменів буде лише ділом часу.

images

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто