В Кременчуці вперше обирають кращого вихователя

IMGP3369

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» та громадська організація «Рідне місто»14 серпня оголосили про початок конкурсу «Моя чудова няня».

Першою учасницею стала вихователь д/з № 50 Вікторія Киричок.

image.jpeg 1

Написала нам мати 4-річного Сергія, вихованця групи «Дзвіночок» дитячого садка № 50 Юлія Бабак:

– Чудовий садочок № 50 мій старший син  закінчив 3 роки тому, молодший почав ходить до цього ж садка 2 роки тому. Але я й досі пам’ятаю ту мить, коли вела його до дитсадка вперше, бо дуже хвилювалася. Виявляється, дарма. Відверто хочу сказати, що це найкращий садок в нашому місті! Ми потрапили  до групи «Дзвіночок». Її вихователі – Інна Миколаївна та Вікторія Володимирівна – це гарні педагоги, сумлiннi працівники та просто добрі люди. Вони уважні не лише до дітей , а й до їх батьків. Взагалі, атмосфера в групі дуже позитивна.

Я задоволена  ставленням  вихователів  та  няні  до діток. Зараз у цей дитсадок ходить мій молодший син Сергій – і робить він це з великим задоволенням. Адже наша вихователька  Вікторія Володимирівна Киричок — завжди  щиро усміхнена, вміє швидко заспокоїти і зацікавити дитину. Завдяки їй батьки йдуть на роботу зі спокійною душею. Я дякую вихователю Вікторії Володимирівні  за її невтомну працю, великий талант і любов до дітей. Її серце завжди наповнене співчуттям і добротою, якими вона ділиться з дітьми. А ті, у свою чергу, їй вірять, люблять і шанують!

Шановні батьки дошкільнят, а також батьківські колективи!

Якщо ви впевнені, що ваш вихователь дитячого садка, няня чи музичний керівник – найкращі, і готові переконати в цьому кременчужан, надсилайте розповідь про них та фото для участі у конкурсі!

Кращі фахівці дитячих садків будуть визначені в номінаціях:

«Мій улюблений вихователь» – кращий вихователь групи.

«Моя улюблена няня» – кращий помічник вихователя.

«Мій улюблений музичний керівник» – кращий музичний керівник.

Кращий претендент у кожній номінації, визначений оргкомітетом конкурсу, отримує диплом та цінний подарунок від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

А переможці та лауреати конкурсу поїдуть на екскурсію до одного з визначних місць України.

Із 14 серпня по 24 вересня фото і листи-розповіді чекають за адресою: вул. 60 років Жовтня, 78-А, з  9.00 до 17.00; тел.: 79-22-57; 79-22-62, або за електронною адресою:   market@panorama.pl.ua ; ridnemisto@mail.ru

Із 25 вересня по 2 жовтня оргкомітет визначатиме переможців у всіх трьох номінаціях.

Результати та церемонія нагородження будуть висвітлені 9 жовтня 2014 р. у номері газети «Кременчуцька Панорама», на сайті тижневика: www.panorama.pl.ua, та на сайті ГО «Рідне місто»: www.rtown.pl.ua.

Слідкуйте за новинами!

Залишити відповідь