В Кременчуці вперше обирають кращого вихователя

IMGP3369

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» та громадська організація «Рідне місто»14 серпня оголосили про початок конкурсу «Моя чудова няня».

Першою учасницею стала вихователь д/з № 50 Вікторія Киричок.

image.jpeg 1

Написала нам мати 4-річного Сергія, вихованця групи «Дзвіночок» дитячого садка № 50 Юлія Бабак:

– Чудовий садочок № 50 мій старший син  закінчив 3 роки тому, молодший почав ходить до цього ж садка 2 роки тому. Але я й досі пам’ятаю ту мить, коли вела його до дитсадка вперше, бо дуже хвилювалася. Виявляється, дарма. Відверто хочу сказати, що це найкращий садок в нашому місті! Ми потрапили  до групи «Дзвіночок». Її вихователі – Інна Миколаївна та Вікторія Володимирівна – це гарні педагоги, сумлiннi працівники та просто добрі люди. Вони уважні не лише до дітей , а й до їх батьків. Взагалі, атмосфера в групі дуже позитивна.

Я задоволена  ставленням  вихователів  та  няні  до діток. Зараз у цей дитсадок ходить мій молодший син Сергій – і робить він це з великим задоволенням. Адже наша вихователька  Вікторія Володимирівна Киричок — завжди  щиро усміхнена, вміє швидко заспокоїти і зацікавити дитину. Завдяки їй батьки йдуть на роботу зі спокійною душею. Я дякую вихователю Вікторії Володимирівні  за її невтомну працю, великий талант і любов до дітей. Її серце завжди наповнене співчуттям і добротою, якими вона ділиться з дітьми. А ті, у свою чергу, їй вірять, люблять і шанують!

Шановні батьки дошкільнят, а також батьківські колективи!

Якщо ви впевнені, що ваш вихователь дитячого садка, няня чи музичний керівник – найкращі, і готові переконати в цьому кременчужан, надсилайте розповідь про них та фото для участі у конкурсі!

Кращі фахівці дитячих садків будуть визначені в номінаціях:

«Мій улюблений вихователь» – кращий вихователь групи.

«Моя улюблена няня» – кращий помічник вихователя.

«Мій улюблений музичний керівник» – кращий музичний керівник.

Кращий претендент у кожній номінації, визначений оргкомітетом конкурсу, отримує диплом та цінний подарунок від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

А переможці та лауреати конкурсу поїдуть на екскурсію до одного з визначних місць України.

Із 14 серпня по 24 вересня фото і листи-розповіді чекають за адресою: вул. 60 років Жовтня, 78-А, з  9.00 до 17.00; тел.: 79-22-57; 79-22-62, або за електронною адресою:   market@panorama.pl.ua ; ridnemisto@mail.ru

Із 25 вересня по 2 жовтня оргкомітет визначатиме переможців у всіх трьох номінаціях.

Результати та церемонія нагородження будуть висвітлені 9 жовтня 2014 р. у номері газети «Кременчуцька Панорама», на сайті тижневика: www.panorama.pl.ua, та на сайті ГО «Рідне місто»: www.rtown.pl.ua.

Слідкуйте за новинами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто