В місті розпочато Місячник правових знань

З 3 по 28 листопада 2014 року в навчальних закладах міста триватиме Місячник правових знань.

На виконання Програми правової освіти населення м.Кременчука на 2011-2015р.р., затвердженої рішенням Кременчуцької міської ради від 27.07.2010р., та з метою підвищення рівня правової обізнаності учнівської та студентської молоді з 3 по 28 листопада 2014 року в навчальних закладах міста триватиме Місячник правових знань.
У ході Місячника правових знань працівниками установ юстиції, членами Координаційної ради молодих юристів буде проведено низку правоосвітніх заходів з кожною категорією учасників навчально-виховного процесу. Серед них: семінар керівників навчальних закладів «Антикорупційна стратегія держави», семінар вчителів правознавства «Земельне право України», Дні правового інформування школярів і студентів, тематичні кураторські години, зустріч з головами батьківських комітетів «Правовий та соціальний захист дітей в Україні», приурочена до 25-ї річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини, засідання міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, Школи юного лідера, приурочене до Всесвітнього дня дитини, Школи правових знань для слухачів курсів підвищення кваліфікації тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто