В останню путь провели Миколу Вашуру

Сьогодні в останню путь Кременчук провів героя-кіборга з позивним “Мєнт” – Миколу Вашуру…

2776

На фронт Микола Вашура потрапив у 2014 році  і в складі 93-ї ОМБр з 27 жовтня 2014-го воював на сході України, боронив Донецький аеропорт.   Всі знали Миколу як сміливого, надійного та зваженого бійця, патріота своєї України та людину, яка завжди прийде на допомогу, не підведе і не зрадить. Серед його бойових побратимів є люди, які зобов*язані йому врятованим життям під час найзапекліших боїв в Донецькому аеропорту.  Сам Микола був двічі поранений. В Опитному в задню пластину бронежилету попало сім куль, але попри поламані ребра Микола відмовивлявся від госпіталізації та рвався на допомогу побратимам. Друге поранення Микола отримав на Зеніті.

У вересні 2015 року Микола демобілізувався, але сидіти вдома не зміг. Кілька разів поїхав до бойових побратимів разом з волонтерами і відчув, що має потребу передати свій бойовий досвід своїм наступникам, тому 9 листопада підписав контракт і повернувся в зону бойових дій.   До повернення додому залишалось менше двох тижнів, коли після бойового чергування під час відпочинку в нього зупинилось серце…

1478172877_pohoron-boyca_05

Микола Вашура народився 30 жовтня 1977 року у Кременчуці. Навчався у школі №16, потім у ВПУ №7, після закінчення якого відслужив строкову службу в Збройних Силах України. Працював на КрКЗ та КВБЗ, служив у міліції, звідки і позивний “Мєнт”. Він ніколи не жалівся, всих завжди підбадьорював, був впевнений, що ми обов’язково переможемо.

На війну вони йшли втрьох, разом з Сергієм Косих (позивний “Танцор”) та Олегом Фенем (позивний – “Катастрофа”), який помер в кінці серпня 2015 року. Микола тоді на похороні побратима ніс хрест і, наче щось передчуваючи, просив, якщо щось трапиться, поховати його біля друга. Так і сталось…

2775

 

ГО “Рідне місто” і ГО «Бойове братство» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Миколи Вашури.

Пухом тобі земля, герою!!! Слава Україні!!! Героям слава!!!

geroyi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто