В Полтаву привезли ікону, що мирочить

1427187735_1427050705_1-ykona

В Полтавський Свято-Миколаївський храм привезли із Ніжина чудотворну ікону «Всіх Скорботних Радість», що мироточить. Тобто, на її поверхні появляється масляниста речовина приємного запаху – так зване миро. «Це незбагненне явище Для чого воно являється? Щоб укріпити віру і благочестя християн і показати, що Бог є. Щоб ми не втомлювалися, не розчаровувалися, щоб ніщо земне й суєтне не відволікало нас від головного – думки про Бога», – пояснив архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП владика Федір.
До 2003 р. ікона – літографії «Всіх Скорботних Радість» зберігалася в келії київської монахині, а по її смерті потрапила в родину мирян, що жила неподалік Ніжина Чернігівської області. Коли через деякий час образ почав мироточити, його передали в один із соборів Ніжина. Звідти його періодично возять для поклоніння в храми різних міст України. Наразі ікона перебуває в Свято-Миколаївській церкві в Полтаві. Поклонитися їй тут можна буде до 29 березня.

One thought on “В Полтаву привезли ікону, що мирочить

  1. Володимир сказав:

    Був свідком, коли в селі Бояни Чернівецької області в жіночому монастирі бачив мироточачу ікону Божої матері. Ікона стояла на столі по серед храму так, щоб кожен міг обійти її навколо та навіть під стіл подивитися. Видовище для віруючої людини надзвичайно сильне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто