В Україні стартувала виборча кампанія

Сьогодні, 28 серпня, в Україні стартувала виборча кампанія з позачергових виборів народних депутатів, які пройдуть 26 жовтня. Вибори проводяться на основі закону “Про вибори народних депутатів України”, який передбачає обрання 450-ти депутатів за змішаною системою.

В окупованому Криму і Севастополі вибори проводитися не будуть, а громадяни України, які проживають на цій території, зможуть проголосувати за кандидатів за партійними списками на материковій частині країни. 

В зоні проведення АТО в Луганській і Донецькій областях законом передбачено проведення виборів відповідно в 11 та 21 округах. Переселенці із зони АТО зможуть взяти участь у виборах в інших регіонах, але проголосувати тільки за кандидатів за партійними списками. ЦВК має офіційно встановити результати виборів не пізніше, ніж через 15 днів, тобто до 10 листопада включно. За попередніми даними ЦВК, на проведення виборів необхідно 986 млн грн. Нинішній склад Верховної Ради є чинними до моменту прийняття присяги обраними депутатами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто