Вагомі підсумки – великі плани

IMG_1839

Депутати міської та районних рад від партії «Рідне місто» звітували про свою діяльність упродовж  2014 р. та визначили плани роботи на рік наступний. Звітні збори відбулися 11 грудня в ТРК «Європа». На них же нагородили найактивніших членів громадської організації «Рідне місто» та волонтерів.

У Кременчуцькій міській раді наразі представлено 13 депутатів партії «Рідне місто», причому цього року склад фракції збільшився. У травні перемогу на виборах по одномандатному округу № 17 здобув Заслужений тренер України, старший тренер клубу спортивних єдиноборств «Легіон Спорт» Михайло Мельник, йому висловили довіру чимало мешканців округу. Не дивно, адже «Рідне місто» у Кременчуці має добру славу, а його активісти й депутати завжди тримають зв’язок із пересічними мешканцями, намагаються максимально працювати задля їхніх інтересів та міста в цілому.

IMG_1854

Так, упродовж 2014 р. депутати фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді підготували й винесли на розгляд на сесії ради проекти рішень щодо внесення доповнень до діючої програми покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів «Мій двір», програми ремонту й утримання внутрішньоквартальних доріг, програми з боротьби з амброзією, а також доповнення до Положення про забезпечення контролю за нормами споживання й якістю житлово-комунальних послуг з боку мешканців Кременчука, міської Програми розвитку фізкультури і спорту на 2013-2017 рр. щодо облаштування старих і створення нових спортивних ігрових майданчиків. Крім того, на розгляд міськвиконкому представлено проект міської Програми щодо розвитку велосипедної інфраструктури Кременчука.

IMG_1893

Безумовно, військові події й складна ситуація на сході України змінили акценти й пріоритети діяльності як депутатів, так і громадських активістів «Рідного міста».

– Сьогодні ми дуже активно співпрацюємо з волонтерськими організаціями і допомагаємо нашим військовим, волонтерам і добровольцям, які знаходяться в зоні АТО. Забезпечуємо пересувними електростанціями, радіозв’язком, тиловим забезпеченням, теплими речами, розвантажувальними жилетами тощо, – підкреслив голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко. – Нещодавно близько 60 тис. грн було виділено на укомплектування бійців батальйону, одягли їх в зимову форму. І ми не заявляємо про це на кожному кроці, робимо свою справу без зайвого галасу й гучного піару.

IMG_1894

Сьогодні, як відзначив голова депутатської фракції, нагальним питанням для міської ради є виділення земельних ділянок воїнам АТО. Депутати «Рідного міста» виступили з ініціативою розробити дорожню карту цієї процедури з урахуванням інтересів військовослужбовців, з цією метою запропонували створити спеціальну комісію в міськвиконкомі.

Підбиваючи підсумки діяльності за рік, кожен депутат «Рідного міста» визначився з планом подальших робіт в округах, першочерговими заходами і, головне, порядком зустрічей із виборцями.

IMG_1873

«Спасибі активістам за підтримку»

Олег Максак, депутат міської ради:

– Все, що ми робимо – це не тільки заслуга депутатів, а повною мірою заслуга громадських активістів, небайдужих мешканців, які своєю життєвою позицією спонукають нас до активних дій і підтримують в усіх справах. Велика подяка нашим помічникам і заступникам, бо без їхньої щоденної роботи не були б можливі всі досягнення, про які ми сьогодні звітуємо.

IMG_1871

«Треба підвищувати свідомість мешканців»

Ігор Березенський, депутат міської ради:

– У моєму округу дуже багато пенсіонерів, вони часто звертаються з проблемами облаштування дворів, просять встановити лавочки, і я сподіваюсь, що навесні ми це зробимо. Хоча є й інший бік цієї теми. Ось цієї весни ми розчищали захаращену територію, зібрався весь громадський актив, всі працювали, але ніхто з мешканців до нас не приєднався, проходили повз, ще й радили, де треба прибрати. Отже, люди мають зрозуміти, що вони відповідальні за чистоту і порядок у своїх дворах і будинках, вони – господарі.

IMG_1913

«Ми працюємо на рідне місто!»

Людмила Яшина, директор школи № 1:

– Перш за все, зверніть увагу на саму назву – «Рідне місто». Ми працюємо не на громадську організацію, не на політичну партію, а на рідне місто. Працювати з розумними, відданими своїй справі людьми – це дуже приємно.

Це одна з партій, яка дійсно працює в нашому місті, яка стоїть поруч із дітьми, поруч з молоддю. Я вам щиро вдячна за вашу роботу, я підтримую і буду підтримувати вашу роботу і буду казати всім, що «Рідне місто» – це, дійсно, наше, рідне, місто.

IMG_1889

Плани депутатів міської ради від партії «Рідне місто» на 2015-й рік

Затвердження міської комплексної Програми покращення якості утримання багатоквартирних будинків, розвитку соціальної інфраструктури, облаштування та благоустрою території житлових кварталів та прибудинкових територій багатоквартирних будинків у Кременчуці «Мій двір».

Розробка та прийняття Порядку оформлення права користування частиною земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування прибудованих приміщень різного призначення в багатоквартирних житлових будинках.

Затвердження міської Програми ремонту та утримання внутрішньоквартальних доріг та проїздів у Кременчуці.

Звіт про виконання міської Програми з виявлення, локалізації та ліквідації карантинних бур’янів у Кременчуці на 2011-2015 рр. та внесення змін та доповнень з метою підвищення її ефективності.

Прийняття рішення щодо створення скверу «Кагамлицький» (ім. Дмитра Тьомкіна) на місці зеленої зони біля р. Сухий Кагамлик в районі Пивзаводу.

Розробка та прийняття міської Програми підтримки та розвитку велосипедного транспорту у Кременчуці з облаштуванням велосипедних доріжок та організацією велостоянок та пунктів прокату.

Звіт міськвиконкому про впровадження заходів з енергозбереження на об’єктах житлово-комунальної та бюджетної сфери Кременчука.

Допомога українській армії в зоні АТО, робота з волонтерами.

Підтримка молодіжних проектів з патріотичного, духовного, фізичного виховання школярів та студентів: «Велоестафета на підборах», футбольний турнір серед дворових команд, «Невідома територія». Організація дитячих та сімейних свят: «Мистецтво задля дитячих посмішок», «Малюнок на асфальті», «Сімейне хобі» тощо.

Постійна допомога дітям війни, незахищеним верствам населення, ветеранам війни і праці, інвалідам різних категорій, робота депутатів з радами ветеранів і радами громадськості мікрорайонів.

Підтримка розвитку, облаштування та благоустрою міських вулиць, їх освітлення. Вирішення питань мешканців у виборчих округах.

Підтримка подальшої роботи 12 точок WI-FI «Рідного міста» у парках, скверах та інших місцях.

IMG_1848IMG_1845

IMG_1849IMG_1850

IMG_1896IMG_1925

IMG_1898IMG_1926IMG_1931IMG_1950

IMG_1959IMG_1960 IMG_1961 IMG_1962

Залишити відповідь