Вагомі підсумки – великі плани

IMG_1839

Депутати міської та районних рад від партії «Рідне місто» звітували про свою діяльність упродовж  2014 р. та визначили плани роботи на рік наступний. Звітні збори відбулися 11 грудня в ТРК «Європа». На них же нагородили найактивніших членів громадської організації «Рідне місто» та волонтерів.

У Кременчуцькій міській раді наразі представлено 13 депутатів партії «Рідне місто», причому цього року склад фракції збільшився. У травні перемогу на виборах по одномандатному округу № 17 здобув Заслужений тренер України, старший тренер клубу спортивних єдиноборств «Легіон Спорт» Михайло Мельник, йому висловили довіру чимало мешканців округу. Не дивно, адже «Рідне місто» у Кременчуці має добру славу, а його активісти й депутати завжди тримають зв’язок із пересічними мешканцями, намагаються максимально працювати задля їхніх інтересів та міста в цілому.

IMG_1854

Так, упродовж 2014 р. депутати фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді підготували й винесли на розгляд на сесії ради проекти рішень щодо внесення доповнень до діючої програми покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів «Мій двір», програми ремонту й утримання внутрішньоквартальних доріг, програми з боротьби з амброзією, а також доповнення до Положення про забезпечення контролю за нормами споживання й якістю житлово-комунальних послуг з боку мешканців Кременчука, міської Програми розвитку фізкультури і спорту на 2013-2017 рр. щодо облаштування старих і створення нових спортивних ігрових майданчиків. Крім того, на розгляд міськвиконкому представлено проект міської Програми щодо розвитку велосипедної інфраструктури Кременчука.

IMG_1893

Безумовно, військові події й складна ситуація на сході України змінили акценти й пріоритети діяльності як депутатів, так і громадських активістів «Рідного міста».

– Сьогодні ми дуже активно співпрацюємо з волонтерськими організаціями і допомагаємо нашим військовим, волонтерам і добровольцям, які знаходяться в зоні АТО. Забезпечуємо пересувними електростанціями, радіозв’язком, тиловим забезпеченням, теплими речами, розвантажувальними жилетами тощо, – підкреслив голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко. – Нещодавно близько 60 тис. грн було виділено на укомплектування бійців батальйону, одягли їх в зимову форму. І ми не заявляємо про це на кожному кроці, робимо свою справу без зайвого галасу й гучного піару.

IMG_1894

Сьогодні, як відзначив голова депутатської фракції, нагальним питанням для міської ради є виділення земельних ділянок воїнам АТО. Депутати «Рідного міста» виступили з ініціативою розробити дорожню карту цієї процедури з урахуванням інтересів військовослужбовців, з цією метою запропонували створити спеціальну комісію в міськвиконкомі.

Підбиваючи підсумки діяльності за рік, кожен депутат «Рідного міста» визначився з планом подальших робіт в округах, першочерговими заходами і, головне, порядком зустрічей із виборцями.

IMG_1873

«Спасибі активістам за підтримку»

Олег Максак, депутат міської ради:

– Все, що ми робимо – це не тільки заслуга депутатів, а повною мірою заслуга громадських активістів, небайдужих мешканців, які своєю життєвою позицією спонукають нас до активних дій і підтримують в усіх справах. Велика подяка нашим помічникам і заступникам, бо без їхньої щоденної роботи не були б можливі всі досягнення, про які ми сьогодні звітуємо.

IMG_1871

«Треба підвищувати свідомість мешканців»

Ігор Березенський, депутат міської ради:

– У моєму округу дуже багато пенсіонерів, вони часто звертаються з проблемами облаштування дворів, просять встановити лавочки, і я сподіваюсь, що навесні ми це зробимо. Хоча є й інший бік цієї теми. Ось цієї весни ми розчищали захаращену територію, зібрався весь громадський актив, всі працювали, але ніхто з мешканців до нас не приєднався, проходили повз, ще й радили, де треба прибрати. Отже, люди мають зрозуміти, що вони відповідальні за чистоту і порядок у своїх дворах і будинках, вони – господарі.

IMG_1913

«Ми працюємо на рідне місто!»

Людмила Яшина, директор школи № 1:

– Перш за все, зверніть увагу на саму назву – «Рідне місто». Ми працюємо не на громадську організацію, не на політичну партію, а на рідне місто. Працювати з розумними, відданими своїй справі людьми – це дуже приємно.

Це одна з партій, яка дійсно працює в нашому місті, яка стоїть поруч із дітьми, поруч з молоддю. Я вам щиро вдячна за вашу роботу, я підтримую і буду підтримувати вашу роботу і буду казати всім, що «Рідне місто» – це, дійсно, наше, рідне, місто.

IMG_1889

Плани депутатів міської ради від партії «Рідне місто» на 2015-й рік

Затвердження міської комплексної Програми покращення якості утримання багатоквартирних будинків, розвитку соціальної інфраструктури, облаштування та благоустрою території житлових кварталів та прибудинкових територій багатоквартирних будинків у Кременчуці «Мій двір».

Розробка та прийняття Порядку оформлення права користування частиною земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування прибудованих приміщень різного призначення в багатоквартирних житлових будинках.

Затвердження міської Програми ремонту та утримання внутрішньоквартальних доріг та проїздів у Кременчуці.

Звіт про виконання міської Програми з виявлення, локалізації та ліквідації карантинних бур’янів у Кременчуці на 2011-2015 рр. та внесення змін та доповнень з метою підвищення її ефективності.

Прийняття рішення щодо створення скверу «Кагамлицький» (ім. Дмитра Тьомкіна) на місці зеленої зони біля р. Сухий Кагамлик в районі Пивзаводу.

Розробка та прийняття міської Програми підтримки та розвитку велосипедного транспорту у Кременчуці з облаштуванням велосипедних доріжок та організацією велостоянок та пунктів прокату.

Звіт міськвиконкому про впровадження заходів з енергозбереження на об’єктах житлово-комунальної та бюджетної сфери Кременчука.

Допомога українській армії в зоні АТО, робота з волонтерами.

Підтримка молодіжних проектів з патріотичного, духовного, фізичного виховання школярів та студентів: «Велоестафета на підборах», футбольний турнір серед дворових команд, «Невідома територія». Організація дитячих та сімейних свят: «Мистецтво задля дитячих посмішок», «Малюнок на асфальті», «Сімейне хобі» тощо.

Постійна допомога дітям війни, незахищеним верствам населення, ветеранам війни і праці, інвалідам різних категорій, робота депутатів з радами ветеранів і радами громадськості мікрорайонів.

Підтримка розвитку, облаштування та благоустрою міських вулиць, їх освітлення. Вирішення питань мешканців у виборчих округах.

Підтримка подальшої роботи 12 точок WI-FI «Рідного міста» у парках, скверах та інших місцях.

IMG_1848IMG_1845

IMG_1849IMG_1850

IMG_1896IMG_1925

IMG_1898IMG_1926IMG_1931IMG_1950

IMG_1959IMG_1960 IMG_1961 IMG_1962

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто