Валентина Головко: «У першу чергу треба вирішувати проблеми, що турбують простих людей!»

7 вересня, після майже 2-місячної перерви, депутати Кременчуцької міської ради знову зібралися на чергове пленарне засідання. Як завжди, на сесії було озвучено чимало депутатських запитів. Це свідчить, що останній місяць літа більшість обранців плідно працювали. Зокрема, й на своїх виборчих округах. Валентина Головко, депутат міської ради від партії «Рідне місто», з обуренням розповіла місцевим журналістам про вкрай незадовільну роботу приватної керуючої компанії «Місто для людей». Кілька місяців тому пані Головко вже виступала на сесії з запитом до міського голови, в якому вказувала на недобросовісне виконання управителем своїх обов’язків. І навіть запропонувала перейменувати цю компанію в «Місто не для людей». Час минув, але керуюча компанія не стала працювати краще, – говорить нині Валентина Головко.

 

 

 

 

Виборчий округ депутата Кременчуцької міської ради Валентини Головко розташований у правобережній частині міста.

  –         Особливо багато претензій у людей до керуючої компанії «Місто для людей». Я особисто передала до цієї компанії 5 письмових звернень для того, щоб усього-навсього замінити лампочки над входом у під’їзд! То, коли я, як депутат,  не можу нічого добитися, то що може пересічна людина, котра  звертається до управителя за вирішенням нагального для неї питання! Таке ставлення терміново треба змінювати!  Я розумію, що є  проблеми з компенсацією житлово-комунальних субсидій, але люди не повинні від того страждати, – наголосила в інтерв’ю «Кременчуцькій комунальній телерадіокомпанії» депутат Валентина Головко, виборчий округ якої розташований у правобережній частині міста.

Серед найболючіших проблем свого округу депутат назвала також руїни колишнього будинку побуту «Троянда». «Я крику кричу, щоб навели там порядок, будівля в жахливому стані, там скупчуються антисоціальні особи, наркомани. Роками триває переписка щодо передачі цього об’єкта місту, і нічого не вирішується, – зазначила Валентина Головко. – І така ж доля чекає на колишню будівлю Крюківського нарсуду. Місто надало для суду нове приміщення – будівлю школи № 13. Натомість отримати у свою комунальну власність стару будівлю суду в Крюкові не може».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.