Валерій Медведовський повернувся на рідний водоканал

20150210113127772

Екс-віце-мер Кременчука Валерій Медведовський знову повернувся працювати на водоканал. Але вже не посаду керівника, а інженером управління. В його обов’язки входять питання аналітики роботи підприємства, економіки і технічного стану об’єктів водоканалу.Нагадаємо, на початку лютого 2015 р. Валерій Медведовський звільнився з посади заступника міського голови за власним бажанням. Віце-мером він став в 2010 р., після перемоги на виборах команди Олега Бабаєва. До того Валерій Медведовський працював директором КП «Кременчугводоканал». Очікували, що після звільнення з мерії пан Медведовський знову посяде крісло директора водоканалу, тим паче, що воно було вільним. Однак, на цю посаду перший віце-мером раптово було призначено луганчанина Павла Акімова. Методи роботи останнього викликали незадоволення у керівників міських підприємств, тож на початку квітня Павла Акімова на посаді змінив Юрій Мандрегеля, який працював на підприємстві головним інженером.
Щодо Валерія Медведовського, то впродовж року, згідно з вимогами антикорупційного законодавства, він не може обіймати посаду директора підприємства, діяльністю якого опікувався як віце –мер. Таке пояснення дав «ігноруванню» кандидатури Медведовського на посаду директора КП «Кременчукводоканал» секретар міської ради Василь Івко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто