Василь Волошин: підвищувати витрати на “Кремінь” недоцільно

1374176502_kalanina05

22 січня в Кременчуці, в ході засідання депутатських комісій депутат Василь Волошин поцікавився програмою розвитку футбольного клубу «Кремінь», яка винесена на розгляд сесії. Згідно з програмою, в цьому році фінансування клубу збільшується на 1,7 млн. гривень.

– «Кремінь» і так забезпечений краще, ніж інші спортшколи міста. Підвищувати витрати на клуб, якщо в інших школах тільки на зарплату – несправедливо. Ніхто не проти футболу. Була людина, яка допомагала футболу (царство небесне). Два народних депутата говорили, що підтримуватимуть клуб, так нехай вливають гроші!

Василь Волошин – тренер з дзюдо  спортивного клубу «Легіон», депутат кременчуцької міської ради фракції “Рідне місто”. Він запропонував залишити фінансування клубу «Кремінь» на рівні минулого року, не збільшуючи. А голова міського спорткомітету Сергій Мазур відповів, що сума збільшена лише в програмі, але жити ФК «Кремінь» буде по тим засобам, які виділить бюджет.

– Люди нас не зрозуміють. Недоцільно приймати окрему програму по клубу «Кремінь», досить вже затвердженої програми розвитку спорту в місті, де передбачені видатки і на футбол. Я відстоюю дитячо-юнацькі спортивні школи, в які не можу придбати ні інвентар, ні форму, – зауважив Волошин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто