Василь Волошин: підвищувати витрати на “Кремінь” недоцільно

1374176502_kalanina05

22 січня в Кременчуці, в ході засідання депутатських комісій депутат Василь Волошин поцікавився програмою розвитку футбольного клубу «Кремінь», яка винесена на розгляд сесії. Згідно з програмою, в цьому році фінансування клубу збільшується на 1,7 млн. гривень.

– «Кремінь» і так забезпечений краще, ніж інші спортшколи міста. Підвищувати витрати на клуб, якщо в інших школах тільки на зарплату – несправедливо. Ніхто не проти футболу. Була людина, яка допомагала футболу (царство небесне). Два народних депутата говорили, що підтримуватимуть клуб, так нехай вливають гроші!

Василь Волошин – тренер з дзюдо  спортивного клубу «Легіон», депутат кременчуцької міської ради фракції “Рідне місто”. Він запропонував залишити фінансування клубу «Кремінь» на рівні минулого року, не збільшуючи. А голова міського спорткомітету Сергій Мазур відповів, що сума збільшена лише в програмі, але жити ФК «Кремінь» буде по тим засобам, які виділить бюджет.

– Люди нас не зрозуміють. Недоцільно приймати окрему програму по клубу «Кремінь», досить вже затвердженої програми розвитку спорту в місті, де передбачені видатки і на футбол. Я відстоюю дитячо-юнацькі спортивні школи, в які не можу придбати ні інвентар, ні форму, – зауважив Волошин.

 

Залишити відповідь