ВБФ “Джерело Дніпра” відзначив переможців конкурсу…

Підсумки цьогорічного літературно-краєзнавчого конкурсу «Історія Кременчука очима моїх рідних» від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин міста Володимир Матицин, було підбито минулої середи.

 dsc06621-610x407

На основі спогадів своїх рідних старшого віку, які зібрали і опрацювали юні учасники конкурсу, було надруковано книгу. Перегортаючи листки, розумієш, що юні дослідники провели титанічну роботу і зробили дуже важливу і корисну справу.

9 листопада в ТРК «Європа» вітали переможців конкурсу.

До присутніх від імені Почесного Президента фонду «Джерело Дніпра», Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина звернулася представник  фонду Ірина Андрюшкина.

Також юних літераторів привітав заступник міського голови Руслан Проценко, зазначивши, що  розповіді очевидців історичних подій нашого рідного міста є історичною цінністю для майбутніх поколінь.

Про перебіг подій при створенні книги розказала присутнім завідуюча сектором реклами книги та видовищних заходів міської бібліотеки для дітей Інна Мірошниченко.

До речі, з книга вже з*явилась в бібліотеках міста, а перші примірники книги отримали  саме юні творці. Переможці конкурсу отримали ще дипломи і цінні подарунки від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин міста Володимир Матицин.

А Гран-прі конкурсу отримала юна читачка бібліотеки-філії №4 ЦБС для дітей Влада Шаповал, яка написала історію двох пам’яток монументального мистецтва нашого рідного міста, до створення яких доклав руку її дідусь Іван Шаповал, це мозаїчне панно на багатоповерхівці поблизу зупинки “Вулиця Гвардійська” та панно у Кременчуцькому університеті.

Після офіційних нагороджень і привітань, всіх учасників конкурсу запросили на турнір з боулінгу та нагодували смачною піцею.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто