ВБФ “Джерело Дніпра” здійснює мрії кременчужан

19 листопада кременчужани з міського товариства інвалідів здійснили незабутню поїздку-екскурсію в Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Екскурсію було організовано Всеукраїнським благодійним фондом «Джерело Дніпра», почесним Президентом якого є Володимир Митрофанович Матицин – почесний громадянин нашого рідного міста.

dsc0488-610x407

Музей було створено 30 років тому, за дорученням Ради міністрів УРСР і його діяльність відтоді спрямована на збирання польових матеріалів, формування колекцій, наукове вивчення та популяризацію українського гончарства.

800px-opishna6

В музеї функціонує спеціалізована бібліотека з великою кількістю літератури про українське та світове гончарство, фото та кіностудії, музеї-виставки славетних українських гончарів та діючий гончарний цех, у якому власноруч можна спробувати створити глечик, свистунець, миску, ляльку або інший справжній гончарний виріб. Кременчужан екскурсія захопила на сто відсотків, вони розглядали експонати, слухали історії та легенди, дивились відеоматеріали, пробували себе в ролі гончарів та художників

dsc0459-610x407dsc0491-610x407dsc0472-610x407

Музей гончарства – незвичайне місце, яке надихає відвідувачів особливою атмосферою. Всюди вироби українських гончарів – окремі скульптури, скульптурні композиції, тематичні інсталяції, які розміщені в самому музеї, на галявинах поза будівлею музею і за його межами. Місцем розташування музею було обрано найвищу географічну точку Полтавської області, з якої відкривається заворожуючий пейзаж.

dsc0524-610x407

Цікава подорож, за словами керівника міського товаритства інвалідів – Наталії Герасименко, дуже вплинула на кременчуцьких екскурсантів, урізноманитнила їхні будні та висвітлила для них нові горизонти.

Кременчужани з міського товариства інвалідів зі словами великої вдячності звертаються до Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» і його Почесного Президента Володимира Митрофановича Матицина і сподіваються, що фонд «Джерело Дніпра» і надалі допомагатиме в організації таких надзвичайно цікавих і корисних заходів для людей з обмеженими фізичними можливостями.

dsc0546-610x407opishna5opishna13opishna2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.