Вбивство мера коштує 70 тисяч доларів

1362664585_babaev_gubernator-1728x800_c

За вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва замовник заплатив 70 тис. доларів. Його, а також 4-х виконавців злочину цього тижня затримали правоохоронці. 


2 вересня Кременчук облетіло резонансне повідомлення про затримання міліцією чотирьох чоловіків за підозрою у вбивстві мера Кременчука Олега Бабаєва. Таку інформацію оприлюднив заступник Міністра внутрішніх справ України – начальник Головного слідчого управління Віталій Сакал. Один із затриманих – кременчужанин, троє інших – мешканці Полтавської області. Наймолодшому з них – 22 роки. 
А наступного дня правоохоронці повідомили й про затримання замовника вбивства. 
– Затримані безпосередні організатори вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва. Затримані не тільки четверо виконавців, сьогодні затриманий і замовник цього злочину, – заявив 3 вересня Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у коментарі журналістам перед засіданням Кабінету Міністрів
Міністр зазначив, що слідчі дії тривають, суд визначив запобіжний захід затриманим – арешт. «Я вважаю, що картина того злочину буде повністю викрита. Мотив злочину корисливий – помста. Замовник заплатив вбивцям 70 тис. доларів, і ті після певної підготовки скоїли цей злочин», – додав Арсен Аваков, повідомила «ЛІГАБізнесІнформ».
Нагадаємо, мер Кременчука О. Бабаєв був застрелений 26 липня цього року неподалік від власного будинку. Невідомі стріляли з білого ВАЗ-2108, на якому й втекли з місця події. 
У Кременчуці 3 вересня, на 40-й день з дня вбивства Олега Бабаєва, біля його могили на Новоревівському кладовищі Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай відслужив панахиду. Помолитися за Олега Бабаєва прийшли його батьки, родина, друзі, колеги…

Залишити відповідь