Вчора на Благодійному балі у Кременчуці було зібрано понад 15 тисяч гривень

Вчора у Кременчуці вчетверте відбувся Благодійний бал. Він проводився у рамках VIII Всеукраїнської Благодійної акції «Серце до серця». Цього року всі кошти, що були зібрані учасниками та відвідувачами балу, спрямують на придбання медичної апаратури для маленьких кременчужан із вадами слуху, а таких дітей у Кременчуці проживає 96.
Упродовж благодійного вечора на головній сцені Кременчука виступали кращі міські танцювальні колективи. На аукціон було виставлено 10 лотів, представлені народними майстрами Кременчука, вихованцями позашкільних закладів освіти, робітниками комунальних підприємств.
Особливою урочистою миттю цьогорічного балу стала його друга частина, що складалася з виступів 17 пар дебютантів, танцювальних майстер-класів для всіх бажаючих, а також номерів від кращих пар минулорічних балів. Цього року більшістю голосів прихильників танцювального мистецтва було обрано пару Анастасії Музиченко та Олександра Гамми. За попередніми підрахунками, у рамках Четвертого Благодійного балу було зібрано 15 тисяч 20 гривень.

Залишити відповідь