Велике Водосвяття  відбудеться в Кременчуці на Дніпрі та Сухому Кагамлику

19 січня, в  день свята Хрещення Господнього, в Кременчуці відбудеться чин Великого освячення води одразу в трьох місцях – на Дніпрі біля річкового вокзалу та в районі Демурівської човнової станції, а також на р. Сухий Кагамлик біля Свято – Преображенського храму. 

 

 

 

 

19 січня кременчужан запрошують на Водосвяття до Дніпра та Сухого Кагамлика. 

За інформацією Кременчуцької єпархії, об 11.00. 19 січня Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай проведе чин Великого освячення води біля річкового вокзалу. О цій годині освячення води  розпочнеться також в районі Демурівської човнової станції на Дніпрі та в районі Свято – Преображенського храму на річці Сухий Кагамлик.

Духовенство та віруючі Української Православної Церкви Київського патріархату 19 січня традиційно пройдуть Хресною ходою зі Свято-Миколаївського кафедрального собору (вул. 29 вересня, 16/34) до річкового вокзалу за маршрутом: вул. 29 вересня, сквер ім. Олега Бабаєва, вул. Соборна, пл. Перемоги, вул. Генерала Жадова, вул. Першотравнева. Початок ходи – о 12.30. О 13.00 на майданчику перед річковим вокзалом розпочнеться Велике водосвяття, яке проведе Благочинний Кременчуцького округу протоієрей Володимир Макогон.

Традиційно біля Дніпра в районі річкового вокзалу буде встановлено 2 палатки для обігріву і перевдягання городян, які занурюватимуться у хрещенську воду. Рятувальники чергуватимуть біля всіх місць проведення Хрещенських Молебнів, повідомила прес-служба Кременчуцького міськвиконкому.

Залишити відповідь