Велике Водосвяття  відбудеться в Кременчуці на Дніпрі та Сухому Кагамлику

19 січня, в  день свята Хрещення Господнього, в Кременчуці відбудеться чин Великого освячення води одразу в трьох місцях – на Дніпрі біля річкового вокзалу та в районі Демурівської човнової станції, а також на р. Сухий Кагамлик біля Свято – Преображенського храму. 

 

 

 

 

19 січня кременчужан запрошують на Водосвяття до Дніпра та Сухого Кагамлика. 

За інформацією Кременчуцької єпархії, об 11.00. 19 січня Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай проведе чин Великого освячення води біля річкового вокзалу. О цій годині освячення води  розпочнеться також в районі Демурівської човнової станції на Дніпрі та в районі Свято – Преображенського храму на річці Сухий Кагамлик.

Духовенство та віруючі Української Православної Церкви Київського патріархату 19 січня традиційно пройдуть Хресною ходою зі Свято-Миколаївського кафедрального собору (вул. 29 вересня, 16/34) до річкового вокзалу за маршрутом: вул. 29 вересня, сквер ім. Олега Бабаєва, вул. Соборна, пл. Перемоги, вул. Генерала Жадова, вул. Першотравнева. Початок ходи – о 12.30. О 13.00 на майданчику перед річковим вокзалом розпочнеться Велике водосвяття, яке проведе Благочинний Кременчуцького округу протоієрей Володимир Макогон.

Традиційно біля Дніпра в районі річкового вокзалу буде встановлено 2 палатки для обігріву і перевдягання городян, які занурюватимуться у хрещенську воду. Рятувальники чергуватимуть біля всіх місць проведення Хрещенських Молебнів, повідомила прес-служба Кременчуцького міськвиконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто