Велосипед відкриває світ…

Наталя-2

Кременчужанка Наталя ось вже три роки громадським транспортом майже не користується – всюди їздить на велосипеді. Кататися дівчина розпочала навесні 2011 р. Придбала собі велосипеда й стала вибиратися до Криму на тижневі поїздки з рюкзаками, наметами тощо.

– Спочатку я ходила в піші походи, де познайомилася з хлопцями з Севастопольського велоклубу «Мусон». Вони й «підсадили» мене на велосипеда, – сміється дівчина.

Після цього життя дівчини кардинально змінилося. У вихідні Наталя часто виїжджає на околиці Кременчука – там дуже багато гарних місцин. А завдяки друзям із Севастополя дівчина дізналася про щорічний європейський зліт велотуристів і влітку2013 р. вирушила до Швейцарії. Упродовж тижня вона жила в організованому таборі і виїжджала кататися найближчими містами. До України дівчина разом із друзями поверталися своїм, «велосипедним ходом». Так вони мандрували через Швейцарію, Австрію та Ліхтенштейндо Німеччини.

– З Німеччини ми поїхали до Братислави через Австрію. Цю частину поїздки оформили як спортивний похід 3-ї категорії складності. Ну а далі через Краків дісталися Львова – й приїхали додому. Це була найяскравіша подорож!

Наталя розповідає, що цього року зліт велотуристів проходив у Португалії, а ось наступного року він планується в Україні.

– Моя мама, до речі, теж велотуристка, – додає дівчина. – На роботу тільки на велосипеді їздить. Вона теж їздила в похід і зараз мріє поїхати знову.

З ініціативою створити програму розвитку велосипедної інфраструктури  в Кременчуці ще кілька місяців тому виступили депутати фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто