Велосипед відкриває світ…

Наталя-2

Кременчужанка Наталя ось вже три роки громадським транспортом майже не користується – всюди їздить на велосипеді. Кататися дівчина розпочала навесні 2011 р. Придбала собі велосипеда й стала вибиратися до Криму на тижневі поїздки з рюкзаками, наметами тощо.

– Спочатку я ходила в піші походи, де познайомилася з хлопцями з Севастопольського велоклубу «Мусон». Вони й «підсадили» мене на велосипеда, – сміється дівчина.

Після цього життя дівчини кардинально змінилося. У вихідні Наталя часто виїжджає на околиці Кременчука – там дуже багато гарних місцин. А завдяки друзям із Севастополя дівчина дізналася про щорічний європейський зліт велотуристів і влітку2013 р. вирушила до Швейцарії. Упродовж тижня вона жила в організованому таборі і виїжджала кататися найближчими містами. До України дівчина разом із друзями поверталися своїм, «велосипедним ходом». Так вони мандрували через Швейцарію, Австрію та Ліхтенштейндо Німеччини.

– З Німеччини ми поїхали до Братислави через Австрію. Цю частину поїздки оформили як спортивний похід 3-ї категорії складності. Ну а далі через Краків дісталися Львова – й приїхали додому. Це була найяскравіша подорож!

Наталя розповідає, що цього року зліт велотуристів проходив у Португалії, а ось наступного року він планується в Україні.

– Моя мама, до речі, теж велотуристка, – додає дівчина. – На роботу тільки на велосипеді їздить. Вона теж їздила в похід і зараз мріє поїхати знову.

З ініціативою створити програму розвитку велосипедної інфраструктури  в Кременчуці ще кілька місяців тому виступили депутати фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді.

Залишити відповідь