Ветерани подорожують і в 92 роки!

PIC_0003

Із нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, що відзначається 28 жовтня, кременчуцькі ветерани побували у Диканьці. Цю подорож їм подарував Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра».Мандрувати місцями бойової слави для активістів ветеранського руху – ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-афганців, ветеранів Збройних сил та праці, вже стало доброю традицією. У теплу пору року ветерани Кременчука за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин,  відпочивають на морі, а у прохолодну – відвідують місця бойової слави та унікальні куточки нашої рідної країни та області.

Цього року члени Міської ради ветеранів (керівник – Віталій Сельцов) та представники об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» (голова – Олег Фещенко) знову долучилися до всеукраїнській акції «Шляхами пам’яті та слави»,  приуроченої до Дня визволення України від фашистських загарбників. У рамках цієї акції кременчужани побували в Полтаві, де відвідали Музей авіації, та у Диканьці. Тут завітали до краєзнавчого музею, переглянули картини талановитої художниці Марії Башкірцевої та навіть побували в Музеї весілля.

Попри те, що погода суботнього дня, 18 жовтня, видалася не дуже теплою, екскурсантів це не засмутило: враження  від побаченого, цікаві розповіді та смачний обід зігрівали краще за найспекотніше сонце!.. Тож до Кременчука екскурсанти повернулися з фотографіями, незабутніми емоціями та вдячністю організаторам цієї подорожі. Взагалі подібні поїздки кременчуцькі ветерани люблять і дуже цінують. Наочний тому приклад – активістка Ксенія Карнаухова поїхала до Диканьки у свої 92 роки! (Т. Апрелєва)

Залишити відповідь