Ветерани подорожують і в 92 роки!

PIC_0003

Із нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, що відзначається 28 жовтня, кременчуцькі ветерани побували у Диканьці. Цю подорож їм подарував Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра».Мандрувати місцями бойової слави для активістів ветеранського руху – ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-афганців, ветеранів Збройних сил та праці, вже стало доброю традицією. У теплу пору року ветерани Кременчука за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин,  відпочивають на морі, а у прохолодну – відвідують місця бойової слави та унікальні куточки нашої рідної країни та області.

Цього року члени Міської ради ветеранів (керівник – Віталій Сельцов) та представники об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» (голова – Олег Фещенко) знову долучилися до всеукраїнській акції «Шляхами пам’яті та слави»,  приуроченої до Дня визволення України від фашистських загарбників. У рамках цієї акції кременчужани побували в Полтаві, де відвідали Музей авіації, та у Диканьці. Тут завітали до краєзнавчого музею, переглянули картини талановитої художниці Марії Башкірцевої та навіть побували в Музеї весілля.

Попри те, що погода суботнього дня, 18 жовтня, видалася не дуже теплою, екскурсантів це не засмутило: враження  від побаченого, цікаві розповіді та смачний обід зігрівали краще за найспекотніше сонце!.. Тож до Кременчука екскурсанти повернулися з фотографіями, незабутніми емоціями та вдячністю організаторам цієї подорожі. Взагалі подібні поїздки кременчуцькі ветерани люблять і дуже цінують. Наочний тому приклад – активістка Ксенія Карнаухова поїхала до Диканьки у свої 92 роки! (Т. Апрелєва)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто