Вибори міського голови міста Кременчука.

     За даними екзит-полу, переможцем другого туру виборів міського голови Кременчука, є Віталій Малецький. Щоб він став мером міста, проголосували чверть кременчуцьких виборців, які мають право голосу. Вони й вирішили долю міста на найближчий період.
   Згідно з даними Кременчуцької громадської організації «Соціальний барометр», яка проводила екзит-пол другого туру виборів міського голови Кременчука, Віталій Малецкий набрав 71,65% голосів, Віктор Калашник – 28,35%.
   Як повідомили в міській виборчій комісії, в виборах 15 листопада взяли участь 31,6% кременчуцьких виборців, внесених у списки для голосування. Цей показник є рекордно низьким для Кременчука.
     У першому турі виборів, 25 жовтня, кременчужани були не досить активними. Тоді на дільниці прийшли близько 45% виборців. А лідерами голосування за кандидатів на міського голову стали Віталій Малецький (15 798 голосів) та Віктор Калашник (10385 голосів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто