Відбудеться відкритий чемпіонат із легкої атлетики

sz_300-225_crop_75993

23 вересня у рамках святкування 443-річниці від дня заснування Кременчука та 71-річниці його визволення від німецько-фашистських загарбників  кременчуцькі школярі змагатимуться у відкритому чемпіонаті Автозаводського району з легкої атлетики серед школярів на призи Заслуженого майстра спорту, Олімпійського чемпіона Володимира Кисельова. Даний спортивний захід організований із метоюпопуляризації та подальшого розвитку легкої атлетики в районі, залучення дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою та спорту; підвищення спортивної майстерності; виявлення кращих спортсменів.До програми змагань входитимуть біг на 100 м; біг на 400 м; біг на 800 м; штовхання ядра; стрибки у довжину; стрибки у висоту.

Відкритий чемпіонат Автозаводського району з легкої атлетики проводитиметься на спортивній базі стадіону «Політехнік» КДПУ. Початок змагань о 10.00.

За інформацією Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто