Відбулась чергова XV сесія міської ради Кременчука

25 жовтня відбулась чергова сесія міської ради VII скликання.

Депутати розглянули понад 50 питань, найважливішим з яких було питання узгодження кредиту ЄБРР для міського тролейбусного управління на придбання нових сучасних тролейбусів і приняття програми розвитку місцевого електротранспорту.816230

Ця тема викликала багато дебатів, особливо з боку депутатів від правобережної частини міста та віддалених районів, де мережі для електротранспорту взагалі не передбачені. Але мер і представники ЄБРР надали змістовні відповіді на всі запитання і майже всі присутні на сесії депутати практично одноголосно (30 голосів з 35 присутніх) підтримали програму розвитку місцевого електротранспорту.

Зрозуміло, що нові тролейбуси з*являться у місті не раніше наступного літа і до цього часу міська влада повинна розробити нові маршрути для вирішення транспортної проблеми міста.

Депутати фракції “Рідного міста” Олександр Роженко та Валентина Головко зробили пропозиції щодо створення маршрутів у напрямку Пивзавод – Велика Кохнівка та на віддалені райони Крюкова та Раківки.

Планується придбати 3 види тролейбусів, одним з яких будуть тролейбуси з запасом ходу 20 км на акумуляторах. Саме такі тролейбуси планується використовувати на маршрутах в Крюкові і на Раківці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто