Відбувся Другий чемпіонат Кременчука з силової гімнастики «Workout»

20 квітня у Кременчуці відбувся Другий чемпіонат Кременчука з силової гімнастики «Workout». Якщо учасниками минулорічних змагань були переважно кременчужани, то другий чемпіонат зібрав велику кількість учасників з різних міст України, а також із Росії.
Як зазначають організатори Другого чемпіонату Кременчука з силової гімнастики, цьогорічний захід пройшов дуже вдало. Він викликав неабияку зацікавленість до занять вуличного спорту з боку вболівальників та глядачів. Суддівство чемпіонату було хоча й молоде, але дуже досвідчене, а головою журі став засновник «Workout» у Кременчуці – Денис Гавриков.
За підсумками Другого чемпіонату, серед молодих спортсменів (до 14 років) переможцем став Денис Гаврилюк, друге місце посів Микита Гирич, а трійку найсильніших замкнув Антон Гелю. Серед дорослих переможцем став кременчужанин Влад Костенко. Найстарший спортсмен Валерій Іванишин (57 років) посів II місце. Бронзу виборов гість із Старого Оскола – Олег Самойлов. А Чемпіоном 2013 року з силової гімнастики «Workout» у Кременчуці став росіянин Владислав Тимофєєв, який, до речі, народився у нашому місті.

Залишити відповідь