Відділ ніхто не створює – Браташ «хворіє»

На минулій сесії міськради було запропоновано замість юридичного управління створити юридичний відділ, що має своєрідним чином переформатувати підрозділ, в роботі якого спеціальна депутатська комісія виявила низку недоліків.

Але, як з’ясувалося на засіданні депутатської комісії з питань екології та земельних відносин 20 липня, юристи не зробили жодних кроків щодо виконання рішення міськради.

– Ми пропонуємо внести зміни до існуючого положення про управління, – повідомила заступник начальника юридичного управління Н. Адамчук. – Через створення відділу доведеться зменшити штат, решта працівників будуть понижені в посадах. У трудовому законодавстві це немов догана виглядає.

І взагалі, за словами пані Адамчук, «секретар міськради зустрічався з лідерами деяких фракцій і погодив з ними рішення залишити управління».

Депутат із фракції партії «Рідне місто» О. Роженко наголосив, що рішення міськради треба виконувати, а не обговорювати, і вимагав на наступне засідання представити необхідні документи про створення саме юридичного відділу.

А ось начальник юридичного управління Ю. Браташ, якого за підписом секретаря міськради звільнено, і досі перебуває на лікарняному, а отже, повідомлення про звільнення так і не отримав. Депутати вважають цю «хворобу» дивною, тому запитали в начальника міського управління охорони здоров’я М. Середи про стан Ю. Браташа.

– Лікарям заборонено законодавством без письмової згоди пацієнта оприлюднювати не лише його діагноз, а навіть факт звернення за медичною допомогою. Але я отримав розпорядження в. о. міського голови взяти участь в засіданні консультаційної лікарської комісії. Якщо я отримаю письмову згоду на розголошення діагнозу і стану здоров’я пацієнта, доповім про це на одній з депутатських комісій, – зазначив М. Середа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто