Відкрито спорткомплекс імені Олега Бабаєва

img_9060

Футбольний клуб «Ворскла» отримав у розпорядження новий сучасний тренувальний комплекс. Він містить міні-футбольне поле зі штучним покриттям, баскетбольно-волейбольні майданчики та тенісний корт. Комплекс назвали на честь колишнього президента клубу Олега Бабаєва, вбитого 26 липня. 

– Ми разом із ним (Олегом Бабаєвим – ред.) починали будувати цей комплекс. За 15 годин до його трагічної загибелі ми востаннє розмовляли й говорили про те, що вже за місяць зможемо відкрити цей об’єкт. Мені особисто дуже хочеться, щоб збереглося все те, що робив Олег Бабаєв для команди і для міста. В майбутньому тут з’являться роздягальні і музей Олега Мейдановича, – повідомив генеральний директор клубу «Ворскла» Дмитро Яворський.

За словами представників клубу, на новому полі тренуватимуться як молоді футболісти, так і основний склад команди.

На урочистостях були присутні футболісти і тренерський склад «Ворскли», ветерани і тренери кременчуцького «Кременя», родина Олега Бабаєва.

– Олег Бабаєв жив командою та її матчами, тому я звертаюсь до молодих хлопців: цей комплекс – це плацдарм для вас. Цінуйте його, працюйте над собою і самовдосконалюйтесь. І дасть Бог настане час, коли один із цих юних футболістів вдягне футболку збірної України, – зазначив головний тренер команди Василь Сачко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто