Відкрито спорткомплекс імені Олега Бабаєва

img_9060

Футбольний клуб «Ворскла» отримав у розпорядження новий сучасний тренувальний комплекс. Він містить міні-футбольне поле зі штучним покриттям, баскетбольно-волейбольні майданчики та тенісний корт. Комплекс назвали на честь колишнього президента клубу Олега Бабаєва, вбитого 26 липня. 

– Ми разом із ним (Олегом Бабаєвим – ред.) починали будувати цей комплекс. За 15 годин до його трагічної загибелі ми востаннє розмовляли й говорили про те, що вже за місяць зможемо відкрити цей об’єкт. Мені особисто дуже хочеться, щоб збереглося все те, що робив Олег Бабаєв для команди і для міста. В майбутньому тут з’являться роздягальні і музей Олега Мейдановича, – повідомив генеральний директор клубу «Ворскла» Дмитро Яворський.

За словами представників клубу, на новому полі тренуватимуться як молоді футболісти, так і основний склад команди.

На урочистостях були присутні футболісти і тренерський склад «Ворскли», ветерани і тренери кременчуцького «Кременя», родина Олега Бабаєва.

– Олег Бабаєв жив командою та її матчами, тому я звертаюсь до молодих хлопців: цей комплекс – це плацдарм для вас. Цінуйте його, працюйте над собою і самовдосконалюйтесь. І дасть Бог настане час, коли один із цих юних футболістів вдягне футболку збірної України, – зазначив головний тренер команди Василь Сачко.

Залишити відповідь