Відновіть зв’язок!

IMG_0527

Під час сесії міськради 28 липня депутат із фракції партії «Рідне місто» Кирило Юхно звернувся до директора Полтавської філії ПАТ «Укртелеком» Павла Гаврильця та першого віце-мера Віктора Калашника з вимогою відновити якнайшвидше стаціонарний телефонний зв’язок у Кременчуці. Мовляв, зрозуміло, що крадіжки кабелів почастішали, але «Укртелеком» надто повільно проводить відновлювальні роботи.

– Вже кілька місяців у буд. 3, 5-А та 17 по вул. Миру відсутній телефонний зв’язок. Для людей похилого віку непрацюючий телефон – це щоденні незручності та неприємні емоції, – зазначив Кирило Юхно.

Його депутатський запит було підтримано більшістю голосів. Тим більше, що депутати підтвердили проблеми із телефонами не лише по вул. Миру, а й на Молодіжному та у нагірній частині міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто