Відсьогодні на громадські роботи в Кременчуці  вийшли 80 підлітків.

Із 1 червня в  Кременчуці розпочалися громадські оплачувальні роботи для представників учнівської та студентської молоді. На оплату їх праці в міському бюджеті цього року передбачено  986 тис. 387 грн.. Усього до громадських робіт планують залучити близько 229 молодих людей, переважна більшість із яких мають статус пільгових категорій населення.

У червні до робіт задіяні 80 учнів та студентів, серед них  62 пільговики. Молодь працюватимутиме на об’єктах житлово-комунальної сфери, в установах і організаціях міста

Нагадаємо, в  Кременчуці громадські оплачувальні роботи для учнівської та студентської молоді  як один із видів соціальної ініціативи міської влади було запроваджено понад 10 років тому. За повний робочий місяць молоді люди, охоплені такими роботами,   отримують кошти в  розмірі мінімальної заробітної плати.

За матеріалами www.kremen.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто