Викошено понад 9 га міської території

Минулого тижня працівниками КП «Благоустрій Кременчука» було проведено покіс на території площею понад 9 га , – про це повідомив директор комунального підприємства Іван Богдан. За його словами, траву та карантинні рослин комунальники косили на ділянках, що входять в зону обслуговування підприємства, а саме, у парку «Ювілейному», сквері на вул. Республіканській, сквері Жовтневому, розподільчій смузі на вул. 60 років Жовтня, сквері на вул.  Київський, на проспекті 50 річчя Жовтня (круг біля зуп. «Пивзавод»), поблизу колишніх артскладів на вул. Пролетарській,  вул. Флотській,  Ярмарковый, Першотравневый, на схилы Дніпра від вул. Красіна до вул. Б.Хмельницького. Окрім того, за звітній період робітниками КП «Благоустрій Кременчука» було видалено 30 аварійних дерев, проведено санітарну обрізку 75 дерев та 320 кущів,  видалено порослі на 5 тис. кв.м території.

Цього тижня, у розпал росту трави та карантинних рослин,  комунальники продовжують роботи з санітарного прибирання території Східної дамби,  відкосів мостового переходу через Дніпро, тощо. Сьогодні на цих роботах задіяно 12 працівників, 6 газонокосарок і  2 одиниці техніки.

За інформацією Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто