Віталій Дедюрін: «Риба в озері Міського саду не загине під кригою»

Наразі, коли крига скувала міські водойми, рибу в озері Міського саду рятують за допомоги багатофункціонального апарату. Влітку цей апарат працює як пилосмок для прибирання території, а взимку його застосовують для штучного насичення води киснем під кригою.

Восени минулого року в озеро було випущено понад 200 кг риби, нині їй допомагають вижити, насичуючи воду під кригою киснем.  


Як повідомив директор комунального підприємства «Міський сад» Віталій Дедюрін,  спеціальний багатофункціональний апарат придбаний за кошти міського бюджету. Потужність приладу дуже велика, складає 10 тис літрів на хвилину. Цього достатньо, аби швидко та оперативно запустити під лід необхідний обсяг кисню та вберегти рибу від задухи, зазначає Віталій Дедюрін.

Нагадаємо, що в жовтні 2016 р. в озеро Міського саду випустили 50 кг товсто лоба, 150кг білого амура та кілька щук. Цю рибу придбали за кошти міського бюджету, за її допомоги сподіваються очистити озеро від планктону та водоростей. Варто зазначити, що риболовля в Міському саду заборонена, штраф становить 1400 грн.

Залишити відповідь