З Днем працівника гідрометеорологічної служби!

Гідрометеорологічна служба знана в великих мегаполісах і маленьких населених пунктах, у столиці та найвіддаленіших куточках України, прогноз погоди люди чекають майже у кожній оселі. Без прогнозу погоди важко уявити діяльність багатьох сфер життя.

Сьогодні відзначається День працівників гідрометеорологічної служби України

obhavo-660x330

Прогноз погоди необхідний в життєдіяльності українців кожного дня, а іноді і кожної години. Особливо Ваша служба необхідна, коли виникає загроза природної стихії. Вчасні попередження синоптиків і гідрологів дозволяють запобігти лиху, мінімізувати його наслідки, зберегти найдорожче — життя людей.

Гідрометеорологічна служба України налічує більше тисячі пунктів спостережень за станом атмосфери і водних об’єктів. Щорічно організації гідрометеорологічної служби країни дають близько 275 тисяч прогнозів і попереджень, в тому числі близько 1,5 тисячі оперативних інформацій та спеціальних доповідей; більше 7 тисяч щоденних гідрометеорологічних бюлетенів, близько 80 тисяч метеорологічних і 100 тисяч авіаметеорологічних прогнозів, близько 5 тисяч попереджень про небезпечні і стихійні гідрометеорологічні явища.

ГО “Рідне місто” від щирого серця вітає усіх метеорологів з професійним святом! Ваша сумлінна праця допомагає відвести загрозу для життя і здоров*я людей в небезпечних погодних умовах і сприяє попередженню матеріальних збитків від стихійних лих.

Бажаємо вам успіхів, благополуччя, натхнення і всім нам ясної погоди!

Залишити відповідь