Вітаємо переможниць конкурсу «Моя чудова няня»!

цветы

1 жовтня на міських урочистих зборах до Дня працівника освіти України, що відбулися в Міському палаці культури, були оголошені переможці першого в Кременчуці проекту «Моя чудова няня». Організатори – Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, та громадська організація «Рідне місто» – визначили кращих працівників дитячих садків міста за відгуками батьків юних вихованців.

Листи з розповідями про вихователів, нянечок, музичних керівників надходили до оргкомітету впродовж місяця. Кожен із батьківських відгуків – майже поема з безліччю теплих і щирих слів. Вибір для організаторів був нелегким, врешті переможцями були названі:

Інна Запорожець, вихователь ДНЗ № 50, в номінації «Мій улюблений вихователь»;

Марина Скоренцова, музичний керівник ДНЗ № 58, в номінації «Мій улюблений музичний керівник»;

Світлана Охріменко, помічник вихователя ДНЗ № 55, в номінації «Моя улюблена няня».

У подарунок від організаторів чарівні переможниці отримали ноутбуки! А 5 жовтня всіх учасників проекту запрошують у подорож до Чигирина, Суботова та Холодного Яру.

Докладніше про переможців проекту та про враження від поїздки читайте у наступних новинах.

Інна Запорожець

Інна Запорожець

Марина Скоренцова

Марина Скоренцова

Світлана Охріменко

Світлана Охріменко

One thought on “Вітаємо переможниць конкурсу «Моя чудова няня»!

  1. haze сказав:

    Світлана Охріменко? Це відомий, легендарний Світлана Nianio? Будь ласка, дайте відповідь, тому що я люблю альбом Kytytsi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто