Вітаємо з Днем народження!

Плескун О.В.Депутати політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді Полтавської області VII скликання  і виконавча дирекція громадської організації «Рідне місто» щиро вітають Плескуна Олександра Володимировича з Днем народження!

Шановний Олександре Володимировичу!

ZNAK_RM Як, депутат Кременчуцької міської ради, якого обрали кременчужани від виборчого округу №41 і голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики, Ви постійно пропонуєте міській владі і спромоглись поетапного вирішення проблемних питань мешканців Крюкова.
Ми знаємо Вас як працелюбного, принципового, енергійного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід служінню людям. Своєю сумлінністю, наполегливістю у виконанні громадянського обов’язку Ви заслужили глибоку повагу і довіру людей.
Нехай Ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служать зростанню добробуту громади Кременчука, плідній співпраці між нашими колективами.
Зичимо Вам невичерпного джерела добра, щирості, наснаги. Нехай звеличуються Ваші здобутки, здійснюються всі мрії та сподівання.
Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

З повагою,

Голова політичної фракції «Рідне місто»
при Кременчуцькій міській раді
Полтавської області VII скликання                       О.А.Роженко

Виконавчий директор
громадської організації «Рідне місто»                   О.В.Фещенко

Залишити відповідь