Вітаємо з Днем народження!

Плескун О.В.Депутати політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді Полтавської області VII скликання  і виконавча дирекція громадської організації «Рідне місто» щиро вітають Плескуна Олександра Володимировича з Днем народження!

Шановний Олександре Володимировичу!

ZNAK_RM Як, депутат Кременчуцької міської ради, якого обрали кременчужани від виборчого округу №41 і голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики, Ви постійно пропонуєте міській владі і спромоглись поетапного вирішення проблемних питань мешканців Крюкова.
Ми знаємо Вас як працелюбного, принципового, енергійного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід служінню людям. Своєю сумлінністю, наполегливістю у виконанні громадянського обов’язку Ви заслужили глибоку повагу і довіру людей.
Нехай Ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служать зростанню добробуту громади Кременчука, плідній співпраці між нашими колективами.
Зичимо Вам невичерпного джерела добра, щирості, наснаги. Нехай звеличуються Ваші здобутки, здійснюються всі мрії та сподівання.
Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

З повагою,

Голова політичної фракції «Рідне місто»
при Кременчуцькій міській раді
Полтавської області VII скликання                       О.А.Роженко

Виконавчий директор
громадської організації «Рідне місто»                   О.В.Фещенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто