Водоканал бере гроші за безкоштовну послугу

1329296247_kremenchugvodokanal

Депутат міськради Вікторія Гончаренко на сесії 31 березня заявила, що віднедавна Кременчуцький міськводоканал почав брати гроші за безкоштовні послуги. Зміни на підприємстві відбулися з моменту призначення директором луганчанина Павла Акімова. Відтоді, за словами депутата, водоканал почав збирати з організацій та установ Кременчука гроші за забір та хімічний аналіз стічних вод. Вікторія Гончаренко вважає, що комунальники порушують нормативні документи, згідно з якими ця процедура має проводитися безкоштовно, і лише організації, в котрих забруднення стічних вод перевищує норми, мають платити штраф. Натомість водоканал розсилає підприємцям «листи щастя» з уже готовим погодженням на проведення таких аналізів за 12, а то й за 13 показниками. Пані Гончаренко стверджує, що за такі послуги комунальники просять від 20 до 50 тис. грн.
Вікторія Гончаренко звернулася до першого віце-мера Віктора Калашника з дорученням розібратися в новій ціновій політиці міськводоканалу. Також депутата турбує, що дирекція міськводоканалу не провела зустрічі з підприємцями та не повідомила про нову платну послугу та про критерії нарахування плати за неї.
Депутати міськради підтримали ідею пані Гончаренко призупинити даний напрямок діяльності КП «Кременчукводоканал», а представникам міськвиконкому та міських служб дали доручення ретельно вивчити питання, аби прийняти рішення, відповідно до закону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто