Водоканал бере гроші за безкоштовну послугу

1329296247_kremenchugvodokanal

Депутат міськради Вікторія Гончаренко на сесії 31 березня заявила, що віднедавна Кременчуцький міськводоканал почав брати гроші за безкоштовні послуги. Зміни на підприємстві відбулися з моменту призначення директором луганчанина Павла Акімова. Відтоді, за словами депутата, водоканал почав збирати з організацій та установ Кременчука гроші за забір та хімічний аналіз стічних вод. Вікторія Гончаренко вважає, що комунальники порушують нормативні документи, згідно з якими ця процедура має проводитися безкоштовно, і лише організації, в котрих забруднення стічних вод перевищує норми, мають платити штраф. Натомість водоканал розсилає підприємцям «листи щастя» з уже готовим погодженням на проведення таких аналізів за 12, а то й за 13 показниками. Пані Гончаренко стверджує, що за такі послуги комунальники просять від 20 до 50 тис. грн.
Вікторія Гончаренко звернулася до першого віце-мера Віктора Калашника з дорученням розібратися в новій ціновій політиці міськводоканалу. Також депутата турбує, що дирекція міськводоканалу не провела зустрічі з підприємцями та не повідомила про нову платну послугу та про критерії нарахування плати за неї.
Депутати міськради підтримали ідею пані Гончаренко призупинити даний напрямок діяльності КП «Кременчукводоканал», а представникам міськвиконкому та міських служб дали доручення ретельно вивчити питання, аби прийняти рішення, відповідно до закону.

Залишити відповідь