Володимир Матицин: «Без розвитку спорту неможливо виростити здорове покоління»

Матицин і  Мельник

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», який співпрацює з депутатами фракції «Рідне місто», успішно реалізує безліч благодійних проектів у різних напрямках.

10-річна діяльність Фонду спрямована на розвиток культури суспільства, відродження і збереження моральних цінностей.

Величезна увага приділяється духовному розвитку та просвіті молоді, формуванню інтелектуального потенціалу нового покоління, підготовці лідерів, здатних ефективно розвивати економіку країни. Фонд заснував стипендіальну програму для студентів кременчуцьких вузів, стимулюючи прагнення молоді бути успішною в навчанні, активною у громадському житті, у реалізації талантів і здібностей.

Почесний Президент Фонду «Джерело Дніпра» – Володимир Митрофанович Матицин.

У центрі уваги Фонду – ветерани праці, люди, які стояли біля керма великих містоутворюючих підприємств Кременчука. «Джерело Дніпра» надає їм допомогу в оздоровленні, підтримує ветеранські організації. Важливим для Фонду завданням також є підтримка і допомога старшому поколінню, насамперед ветеранам війни – людям, які перемогли фашизм.

Організація цілеспрямовано підтримує і вкладає кошти в оновлення матеріальної бази фондів, створення нормальних умов роботи у закладах культури.

ВБФ «Джерело Дніпра» проводить низку конкурсів, змагань, більшість із них – вже традиційні, але щороку з’являються нові. Залучаючи до своєї діяльності талановитих, ініціативних, цікавих людей з різних галузей, «Джерело Дніпра» сподівається, що благодійність стане для них духовною потребою.

У перспективах розвитку Фонду – підтримка соціальних проектів та громадських організацій, діяльність яких спрямована на підвищення свідомості людей, розвиток міста, реалізація старих та запровадження нових проектів у рамках програм, які носять символічні назви: «Сильні духом», «Забуттю не підлягає», «Наше майбутнє», «Не хлібом єдиним» тощо.

Активна робота Фонду спрямована на розвиток спорту серед молодіта на підтримку талановитих спортсменів.

Володимир Матицин: «Без розвитку спорту неможливо виростити здорове покоління. Спорт – це виховання духу, сили волі, наполегливості у досягненні мети. На жаль, сьогодні у школах практично відмовилися від спортивної роботи, тому ми намагаємося допомогти розвитку спортивних секцій з боксу, дзюдо, скелелазіння. Сьогодні не тільки Кременчук, але й Україна має всі підстави пишатися успіхами вихованців клубу спортивних єдиноборств «Легіон».

Серед вихованців – чемпіони з боксу та дзюдо європейського та світового рівнів – Денис Пояцика, Єлизавета Каланіна, Віталій Попович. Але основне завдання Фонду – підтримати спортсменів, залучити якомога більше дітей до занять фізкультурою і спортом, виховати здорову націю».

Залишити відповідь