Володимир Шибашов клопоче про літній відпочинок кременчуцьких інвалідів на базі комунального оздоровчого табору «Супутник»

З проханням передбачити в міському бюджеті кошти для оздоровлення і відпочинку 20 осіб 1-ої та 2-ої групи інвалідності в комунальному таборі «Супутник» виступив на сесії Кременчуцької міської ради 31 січня депутат фракції партії «Рідне місто» Володимир Шибашов.

 

 

 

 

Володимир Шибашов у депутатському запиті просив міську владу винайти кошти для можливості відпочинку людей з інвалідністю в приміському таборі. 


Зокрема, в своєму депутатському запиті на ім’я міського голови Володимир Шабашов зазначив, що до нього, як до депутата, звернулись члени громадської організації «Адаптаційно-реабілітаційний центр Ароки».
– Згідно зі ст. 38 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів» інваліди і діти інвалідів за наявності медичних показань мають право на безоплатне санаторно-курортне лікування . Серед членів «Ароки» таких осіб 20 – з 1-ою і 2-ою групами інвалідності. Наразі забезпечення мешканців Кременчука з інвалідністю є обов’язком держави. Члени «Ароки» з розумінням ставляться до проблем недофінансування медичної галузі в Кременчуці і в Україні в цілому і згодні отримати належне їм санаторне лікування на базі комунального закладу «Супутник» в серпні-вересні поточного року. Вони просять надати їм таку можливість за рахунок міського бюджету, як це робиться для пільгових категорій пенсіонерів, – зазначив Володимир Шибашов у своєму запиті.
Міська рада цей запит підтримала, а мер Віталій Малецький зазначив, що є можливість передбачити кошти для відпочинку людей з інвалідністю у міській програмі «Турбота». За словами мера, обидва комунальні дитячі табори – «Супутник» і «Зоряний» – готові прийняти людей з обмеженими фізичними можливостями, хіба що потрібно встановити спеціальні біотуалети.

Залишити відповідь