Володимир Шибашов клопоче про літній відпочинок кременчуцьких інвалідів на базі комунального оздоровчого табору «Супутник»

З проханням передбачити в міському бюджеті кошти для оздоровлення і відпочинку 20 осіб 1-ої та 2-ої групи інвалідності в комунальному таборі «Супутник» виступив на сесії Кременчуцької міської ради 31 січня депутат фракції партії «Рідне місто» Володимир Шибашов.

 

 

 

 

Володимир Шибашов у депутатському запиті просив міську владу винайти кошти для можливості відпочинку людей з інвалідністю в приміському таборі. 


Зокрема, в своєму депутатському запиті на ім’я міського голови Володимир Шабашов зазначив, що до нього, як до депутата, звернулись члени громадської організації «Адаптаційно-реабілітаційний центр Ароки».
– Згідно зі ст. 38 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів» інваліди і діти інвалідів за наявності медичних показань мають право на безоплатне санаторно-курортне лікування . Серед членів «Ароки» таких осіб 20 – з 1-ою і 2-ою групами інвалідності. Наразі забезпечення мешканців Кременчука з інвалідністю є обов’язком держави. Члени «Ароки» з розумінням ставляться до проблем недофінансування медичної галузі в Кременчуці і в Україні в цілому і згодні отримати належне їм санаторне лікування на базі комунального закладу «Супутник» в серпні-вересні поточного року. Вони просять надати їм таку можливість за рахунок міського бюджету, як це робиться для пільгових категорій пенсіонерів, – зазначив Володимир Шибашов у своєму запиті.
Міська рада цей запит підтримала, а мер Віталій Малецький зазначив, що є можливість передбачити кошти для відпочинку людей з інвалідністю у міській програмі «Турбота». За словами мера, обидва комунальні дитячі табори – «Супутник» і «Зоряний» – готові прийняти людей з обмеженими фізичними можливостями, хіба що потрібно встановити спеціальні біотуалети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто