ВПУ №7 – переможець Всеукраїнського конкурсу

22 травня в мерії пройшла прес-конференція під головуванням віце-мера Віктора Калашника, присвячена перемозі проекту ВПУ №7 у ІІІ-му Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» в номінації культурологічних проектів. Про зміст проекту під назвою «Цей шлях не для тебе» розповіли директор навчального закладу Микола Несен та керівники проекту Юлія Хайчіна і Юлія Люта.
Всього у конкурсі приймало участь 2183 проекти у 5-ти вікових категоріях зі всіх регіонів України. Зокрема, в номінації культурологічних проектів змагалися 184 навчальні заклади. Полтавщина була представлена проектами 85 навчальних закладів, але тільки масштабна робота колективу ВПУ №7 була визнана кращою, а керівникам проекту 15-го травня у Києві був вручений почесний Диплом Національної комісії з питань захисту суспільної моралі за І-ше місце. У проекті кременчужан, в підготовці якого брали участь 111 учнів ВПУ №7, розкриваються гострі та актуальні проблеми: профілактика ВІЧ/СНІДу, боротьба з наркоманією, протидія торгівлі людьми та проблема безпритульності і бездоглядності дітей.
Після завершення прес-конференції Віктор Калашник вручив почесні грамоти Миколі Несену, керівникам проекту та його кураторам з числа учнів училища.

Залишити відповідь