Врожай пізніх культур на Полтавщині – найгірший за останні 40 років

«Перше враження від жнив — шок. Таких “врожаїв” не отримували років з 40» — зазначив голова Миргородської районної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників “Відродження Полтавщини”» Віктор Галич на своїй сторінці у Facebook.

За словами пана Галича, врожайність соняшнику очікують приблизно на рівні 7-9 ц/га, така ж ситуація і по ранній сої. Потенціальну врожайність кукурдзи оцінюють на рівні 35-45 ц/га.

Не краща ситуація і щодо овочів та цукрових буряків.

«Цукрові буряки в стресовому стані, але й на буряках втрати врожаю 40-50%. Овочі “борщового” набору на Полтавщині починають пропадати — сподіваємось, може, погода зжалиться і пройдуть дощі», ― зауважив Віктор Галич.

Легко спрогнозувати, чим обернуться погані врожаї для пересічного споживача: традиційний борщ може стати дорогим делікатесом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.