«Все буде добре!»

100_9772

У цьому нас запевняють наші наступні учасники щорічного проекту «Ми – клас!» – учні 8-Б класу ЗОШ № 26.

– Ми – дуже активні люди, – зізнаються школярі, – часто беремо участь у благодійних акціях, зустрічаємося з воїнами АТО, яким допомагаємо навіть на відстані. Зокрема, напередодні Нового року у нас виникла ідея зробити солдатам подарунки.  Тож, під час виховної години ми виготовили невеличкі ялиночки з дроту й вати, а також спекли печива.  А нещодавно до нашої школи завітав народний артист України та колишній учень школи Микола Булат. Він представив моновиставу, яка спонукала нас подумати про наше минуле, теперішнє і майбутнє та, головне, мала на меті зібрати кошти на необхідні речі для воїнів АТО. Усім нам  дуже важко визнавати, що свою незалежність українцям треба виборювати кров’ю, болем та людськими життями. Але ми всі дуже любимо свою країну і віримо: все буде добре!

Цього четверга 8-Б зі школи № 26 вирушає до боулінг-клубу ТРК “Європа”. Годину гри восьмикласникам подарували огранізатори проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто