Все, що накипіло. Полтавський депутат розкритикував мера Кременчука

Депутат Полтавської облради Олександр Алексюк, який представляє в області інтереси Кременчука, гостро розкритикував деякі аспекти діяльності кременчуцької міської влади. З цілою низкою звернень до мера Віталія Малецького депутат Алексюк виступив на сесії Кременчуцької міської ради 4 квітня. Обласний обранець, зокрема, порадив міському голові їздити на відпочинок не далі Решетилівки, бо щойно мер повертається з далеких теплих країв (нещодавно Віталій Малецький був у відпустці ), то починає «направо й наліво» підвищувати тарифи. «Але у людей грошей просто немає! Коли службовим транспортом користуєшся, тоді звичайно можна підвищувати до самого краю!», – емоційно заявив Олександр Алексюк.

 

 

Звернень до мера Віталія Малецького у депутата Полтавської облради Олександра Алексюка накопичилося чимало.

Звернень до мера Віталія Малецького у депутата Полтавської облради Олександра Алексюка накопичилося чимало. Почав він з нагадування про руїни колишнього будинку побуту «Троянда» у Крюкові. Сьогодні це небезпечний об’єкт, але в міської влади не доходять руки вплинути на ситуацію.

– Це страховисько, яке знаходиться на центральній дорозі Крюкова, вдень там грають діти, а ввечері збираються алкоголіки і наркомани. Несуча честь сиплеться. Я знаю, що будівля належить поліції, то нехай її добудовують, хоча це небезпечно, або зносять Якщо вони не знесуть, то ми знесемо», – заявив депутат.

Ще один безгосподарний об’єкт у Крюкові – територія колишніх військових складів на Раківці. Депутат просить влади вжити заходів щодо прийняття цієї ділянки на баланс міста, навести там лад, а звільнену землю можна було б виділити учасникам АТО під індивідуальне будівництво.

Занепокоєний Олександр Алексюк і вирубкою дерев у зеленій зоні біля автодрому по Набережній лейтенанта Дніпрова на Раківці. Дерева, за словами депутата, тут вирубують постійно і скоро мешканці мікрорайону взагалі залишаться без зелених легенів. Пан Алексюк вважає, що мерія повинна зробити крок назустріч мешканцям і облаштувати в цій зоні належні умови для відпочинку людей.

Наступне важливе питання, яке порушив депутат, це бездіяльність міської влади щодо вирішення проблеми будівництва модульних котелень на Раківці, що мали б замінити потужності ТЕЦ Крюківського вагонобудівного заводу, оскільки остання вже відпрацювала свій термін експлуатації і новий опалювальний сезон на Раківці може й не розпочатися. «Крюков завжди, при будь-яких керівників, був обділений….Позитивне є, але за позитивне влада отримує хороші гроші. Я зупинюся на тому, що влада не робить. По опаленню. Люди в паніці, керівництво вагонзаводу вже розповідало про проблему. Руху, щоб щось робилося на правобережжі, не видно», – наголосив Олександр Алексюк.

Також депутат вкрай негативно висловився щодо ідеї міської влади запустити рух тролейбусів через міст у Крюків:  «Тролейбуси. Те, що вони потрібні Кременчуку – це зрозуміло. Але на правобережжі – це пародія. Всі, хто ходить по мосту, знають, що ці дві «коробки» (тролейбуси – авт.) як встануть там, будемо розтягувати».

Наступна порція  критики стосувалася підвищення тарифів на ексвитрати і проїзд в маршрутках Кременчука.

– Віталій Олексійович, Ви або не їдьте за кордон, або Вам зарплату треба урізати, щоб Ви далі Решетилівки не виїжджали. Як приїжджаєте з відпочинку, здавалося б відпочили. Але направо і наліво – все підвищуєте… Але у людей грошей просто немає! Коли службовим транспортом користуєшся, тоді звичайно можна підвищувати до самого краю!», – наголосив Олександр Алексюк.

А свій виступ завершив оцінкою ситуації, що склалася в Кременчуці зі звільнення керівників деяких бюджетних закладів, зокрема, судової тяганини мерії з екс-головним лікарем Третьої міськлікарні Вадимом Українцем.

– Ми втрачаємо судинних хірургів, які приїхали до нас з Луганська. Ми втрачаємо інших фахівців… Ми дійшли вже до абсурду: ми маємо двох чиновників за прізвищем Москалик ( Іван Москалик – начальник міського УЖКГ, Геннадій Москалик – начальник міського управління освіти – авт.) , а постраждав Українець. Так до сепаратизму можна дійти», –   висловися на завершення Олександр Алексюк.

Залишити відповідь