Вселили радість у дитячі серця!

DSCF3441

19 грудня депутати Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко та Ігор Березенський привітали з Днем Святого Миколая маленьких вихованців санаторію «Славутич», що у Крюкові.

DSCF3435Кременчуцький обласний дитячий психоневрологічний санаторій розрахований на 60 дітей віком від 6-ти до 12-ти років. Тут перебувають сироти, напівсироти, вихованці шкіл-інтернатів та діти з неблагополучних та неповних сімей. Можливо, саме тому такі сумні очі в цих хлопчиків та дівчаток. Тут же, при санаторії, працює школа, де можна опанувати навчальну програму з 1 по 7 класи. Відвідуваність її стабільна, одне лише прикро: гостей, які б допомогли не словом, а ділом, у закладі зустрічають нечасто. Зазвичай із різноманітними святковими подарунками високоповажні особи прямують до більш відомих закладів. А про «Славутич» майже ніхто не знає. Тому гостям у цьому закладі радіють по-особливому та щиро.

Депутат міської ради Юрій Гриценко зізнається, що про санаторій «Славутич» дізнався випадково – 4 роки тому. Подумав, що це якось несправедливо – залишити дітей без свята, і вперше тоді завітав до закладу з солодкими подарунками. Відтоді це вже традиція. Депутати партії «Рідне місто» відвідують «Славутич» щороку – і завжди з солодощами.

– Нам приємно щороку приїжджати до вас у День Святого Миколая, – звернувся до дітей та викладачів Юрій Гриценко. – Діти дуже люблять це свято і неодмінно чекають на диво.  Нехай вам усім щастить – не лише в День Святого Миколая, але й завжди! Добра, тепла, злагоди й гарного настрою!

Юрій Гриценко та Ігор Березенський вручили кожному вихованцю санаторію солодкий подарунок, а керівник мистецької школи «Око» Оксана Бойко, яка цього року теж долучилася до привітань, подарувала малечі картину з мальовничим весняним пейзажем.

– Сподіваюся, що вона надасть затишку вашій оселі, – зазначила художниця. – І вірю, що всі ваші бажання обов’язково здійсняться!
На знак подяки талановиті діти з радістю заспівали для гостей пісню. І як ви гадаєте, про що вона була? Так, саме про бажання – ті, які обов’язково здійснюються!

Керівництво санаторію “Славутич” щиро подякувала депутатам за увагу: “Наш санаторій невеликий, а тому ми відчуваємо себе трохи забутими. Але завдяки вам це відчуття зникає.”

До санаторію ще далеко…

Обласний дитячий психоневрологічний санаторій «Славутич» розташований на околиці Крюкова, ближче до вагонзаводу. Будівля його зведена ще в 1937 р. Місцеві мешканці частіше називають цей заклад спецшколою чи інтернатом, бо назва «санаторій» у них асоціюється з дещо іншим комфортом.

Два роки тому міські депутати від партії «Рідне місто» звернулися до обласної ради з проханням позачергово виділити гроші на ремонт приміщення складу в санаторії «Славутич», адже будиночок міг просто обвалитися. Це депутатське звернення підтримав і виступив з особистим клопотанням з приводу ремонту депутат облради та Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин. Кошти в сумі 87 тис. грн були виділені, і рік тому ремонт зробили.

Тетяна Арелєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто