Як встояти на кризі

gololed5

Ожеледиця не на жарт налякала кременчужан, які вийшли сьогодні вранці на вулицю. Як відомо, ожеледь є причиною надзвичайних ситуацій. За статистикою, близько 40% всіх ДТП в зимовий час викликано ожеледицею та снігопадом.

Основна умова руху для водіїв – обачність, низька швидкість і виняткова обережність.

Пішохода при ожеледі підстерігають дві небезпеки – або сам посковзнешся і впадеш, або на тебе наїдуть. З настанням холодів значно збільшується кількість вуличних травм, пов’язаних з ожеледдю: удари, вивихи і переломи. За даними медиків, в такі дні кількість постраждалих збільшується в 2 рази, пише сайт sakhalife.ru.

Правила поведінки при ожеледі:

– Зверніть увагу на своє взуття: підберіть нековзну взуття з підошвою на мікропористої основі.

– Дивіться собі під ноги, намагайтеся обходити небезпечні місця. Якщо крижану “калюжу” обійти неможливо, то пересувайтеся по ній, як лижник, невеликими легкими кроками.

– Будьте гранично уважні на проїжджій частині дороги: не поспішайте і тим більше не біжіть.

– Намагайтеся обходити всі місця з похилою поверхнею.

– Наступати слід на всю підошву, ноги злегка розслабте в колінах. Руки по можливості повинні бути вільні, намагайтеся не носити важкі сумки, не тримайте руки в кишенях – це збільшує ймовірність падіння.

-Пожілим Людям рекомендується використовувати тростину з гумовим наконечником або спеціальну палицю з загостреними шипами.

Якщо Ви посковзнулися, присядьте, щоб знизити висоту падіння. У момент падіння постарайтеся згрупуватися, і, перекотившись, пом’якшити удар об землю. Не намагайтеся врятувати речі, які несете в руках. Не поспішайте піднятися, огляньте себе, чи немає травм, попросіть перехожих людей допомогти.

Пам’ятайте: особливо небезпечні падіння на спину, вгору особою, так як можна отримати струс мозку. При отриманні травми обов’язково зверніться до лікаря за наданням медичної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто