Які багатоквартирні будинки в Кременчуці утеплять до зими за рахунок коштів міського бюджету?

За інформацією управління житлово-комунального господарства Кременчуцького імськвикконому, роботи з утеплення наразі тривають у буд № 25 по прос. Лесі Українки. Вартість робіт – близько 1, 2 млн грн. За ці кошти  буде здійснено повне утеплення стін, замінено вікна в під’їздах і капітально відремонтовано цоколь.

Також цьогоріч заплановано виконати часткове утеплення багатоповерхівок, а саме, його торцевих сторін. На виконання цих робіт із міського бюджет спрямовано 2, 774 млн грн.. На сьогодні часткове утеплення проведене на 2-х багатоповерхівках, а саме,  на вул. Велика Набережна, 47  та вул. Горького, 28. Завершуються роботи по вул. Чумацький шлях, 11.

Наступнми з черзі на часткове утеплення – багатоквартирні будинки  за адресами: вул.  Вадима Пугачова, 27 і 29; вул. Правобережна, 44А та вул. Г. Манагарова, 24/36 – А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто