Яким має бути меморіальний знак учасникам Революції Гідності? Кременчужанам пропонують до кінця вересня висловити свої пропозиції.

У міськвиконкомі в черговий раз зібралася комісія з визначення проекту меморіальної форми для увічнення пам’яті учасників Революції Гідності в Україні. Більшість часу комісія під головуванням секретаря міської ради Юрія Гриценка розглядала проект кременчуцького художника Сергія Брильова, але конструктивного рішення ухвалено не було. Від членів комісії лунало чимало пропозицій до цього проекту, тож вирішили запитати ще й думку мешканців. За 3 тижні комісія збереться знову.  Юрій Гриценко висловив сподівання, що остаточно варіант монументу та  кошторис його виготовлення буде визначено вже в  листопаді поточного року.

 

 

Встановити монумент заввишки 6 метрів на честь учасників Революції Гідності планують у сквері ім. Олега Бабаєва.

Отже, за основу меморіальної форми для увічнення пам’яті учасників Революції Гідності  обрано ескізний проект  кременчуцького художника Сергія Брильова, його доопрацьовувала художниця Оксана Бойко.  Невдовзі проектні пропозиції будуть розміщені на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради щоб кременчужани мали можливість висловити щодо них свою думку.

Монумент на честь учасників Революції гідності встановлять у сквері ім. Олега Бабаєва, біля нього планують розмістити  лайтбокси з ударостійкого скла/полікарбонату  з фотографіями та інформацією про загиблих учасників Революції Гідності.

Водночас у парку «Ювілейний», на центральній алеї, планується встановити меморіальну форму  для увічнення пам’яті загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції. Наразі до міськвиконкому надійшло 7 проектних пропозицій, але  члени комісії  та рідні загиблих учасників АТО не підтримали жодної. Як повідомив голова комісії, секретар міськради Юрій Гриценко, над проектами цього меморіалу сьогодні працюють професійні архітектори з Сум, Харкова, Хмельника ( Хмельницька область) та Дніпра. Вже за місяць вони мають представити свої розробки, щоб в Кременчуці обрали потрібне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.